Środa, 16 stycznia 2019 roku

Możemy już podsumować pierwszy etap obecnej edycji projektu. Z radością przedstawiamy Państwu jesienne wyniki.

Dziękujęmy wszystkim zespołom za wysiłek i czas włożony w realizację zadań konkursowych. Gratulujemy wszystkim,  nie tylko zwycięzcom etapu.

Szczegółowe wyniki mogą Państwo obejrzeć w zakładce WYNIKI.

Mamy nadzieję, że po feriach i zasłużonym odpoczynku wszystkie zespoły przystąpią do etapu zimowego z jeszcze większym zapałem.

Piątek, 11 stycznia 2019 roku

FERIE ZIMOWE

Właśnie rozpoczyna się okres ferii zimowych, który potrwa do 24 lutego. Od poniedziałku ferie rozpoczynają województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie oraz wielkopolskie.

Wszystkich uczniom i ich nauczycielom życzymy udanego odpoczynku i pięknej zimy podczas ferii. Mamy nadzieję, że powrócicie do szkoły z podwójną dawką energii i chęci do działania.

Przypominamy, że pomimo ferii trwa etap zimowy naszego projektu. Na raporty z realizacji zadań zimowych czekamy do 13 marca (środa) 2019 roku.

Przypominamy również, że Fundacja zmieniła adres i numer telefonu.

• Nowy adres: Fundacja BOŚ, Żelazna 32, 00-832 Warszawa.
  • Nowy numer: 507 006 579
  • Prosimy o przesyłanie korespondecji na nowy adres oraz korzystanie z nowego numeru telefonu.

HASŁO: