Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki FAQ Patroni Kontakt Bank scenariuszy  

Poniedziałek, 26 kwietnia 2021 roku

 

POZOSTAŁY TRZY TYGODNIE NA PRZESŁANIE RAPORTU Z ETAPU WIOSENNEGO

 

 

Za trzy tygodnie, 17 maja w poniedziałek, mija termin przesyłania raportu z realizacji zadań etapu wiosennego. Mają Państwo jeszcze trzy tygodnie na zrealizowanie zadań i napisanie raportu.


Przypominamy, że raport można przesłać danego dnia do godziny 23:59, ale biuro konkursu jest czynne do 16:00 i po tej godzinie nie będziemy mogli Państwu pomóc.

 

Prosimy, żeby odpowiednio wcześniej sprawdzili Państwo swoje dane do logowania. Ewentualny problem z zalogowaniem należy zgłosić mailowo na adres: zdrowojem@fundacjabos.pl

 

Zespoły, które nie zdążą przesłać raportu w podanym terminie, będą miały jeszcze dodatkowy tydzień na jego dosłanie (od 18 do 24 maja br.). Jednak za każdy dzień spóźnienia będzie naliczanych 5 punktów karnych.  Natomiast od 25 maja system przesyłania raportów wiosennych będzie zablokowany, a sędziowie przystąpią do pracy.

 

Przypominamy, że z realizacji zadań wiosennych każdy zespół przesyła jeden, duży RAPORT , na który składa się 5 części (każda poświęcona innemu zadaniu). Raport należy przesłać do oceny dopiero po opisaniu wszystkich zadań i wgraniu do niego załączników.

Podczas tworzenia raportu polecamy instrukcję, która poprowadzi Państwa przez cały proces krok po kroku.

>>> INSTRUKCJA TWORZENIA I PRZESYŁANIA RAPORTU (plik pdf)

Środa, 14 kwietnia 2021 roku

 

POZOSTAŁ MIESIĄC NA REALIZACJĘ WIOSENNYCH ZADAŃ

 

Przypominamy, że na zrealizowanie etapu wiosennego mają Państwo czas do 17 maja 2021 r. - właśnie do tego dnia należy przesłać raport z przeprowadzonych zajęć. 

 

Od 18 maja br. system przyjmowania raportów będzie otwarty jeszcze przez 7 dni (do 24 maja włącznie), ale za każdy dzień spóźnienia będzie naliczanych 5 punktów karnych. Od 25 maja system będzie zamknięty, a sędziowie rozpoczną sprawdzanie raportów.

 

Zadania mogą być realizowane w trybie nauki zdalnej. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zakładce MATERIAŁY we wpisie „Informacja o realizacji zadań konkursowych w ramach nauki zdalnej”.

 

  Podczas tworzenia raportu polecamy instrukcję, która poprowadzi Państwa przez cały proces krok po kroku.

>>> INSTRUKCJA TWORZENIA I PRZESYŁANIA RAPORTU (plik pdf)

LOGIN:
HASŁO:

Partnerzy