Łączna pula nagród wynosi około 35 tysięcy złotych.

Nagrody główne

W konkursie przewidziane jest pięć nagród głównych (rzeczowe), przyznawane przez Zespół Sędziowski za uzyskanie najwyższej punktacji z zadań konkursowym w każdym z etapów. Nagrody przyznawane będą oddzielnie w dwóch kategoriach: zerówki i klasy I, klasy II-III. Pięć najlepszych zespołów z każdej kategorii otrzyma nagrody. Nagrody rzeczowe za etapy są przyznawane członkom zespołu konkursowego i opiekunowi zespołu.

Dodatkowo zostanie stworzona całoroczna klasyfikacja GRAND PRIX dla zespołów, które wzięły udział we wszystkich etapach. Nagrody rzeczowe w klasyfikacji Grand Prix są przyznawane członkom zespołu konkursowego, opiekunowi zespołu oraz szkole.

Pełna lista wyników zostanie opublikowana na stronie projektu w zakładce WYNIKI po zakończeniu każdego etapu. Nagrody i dyplomy zostaną przekazane zwycięskim zespołom po zakończeniu projektu. O sposobie przekazania nagród zwycięskie zespoły zostaną poinformowane po zakończeniu konkursu.

Wyróżnienia

W każdej kategorii zespoły, które zajmą miejsca 6-10 w klasyfikacji Grand Prix zostaną wyróżnione. Nagrodę za wyróżnienie otrzyma opiekun zespołu oraz jego członkowie. Lista wyróżnionych zespołów zostanie opublikowana na stronie projektu w zakładce WYNIKI po zakończeniu konkursu.

Wyróżnienia i dyplomy za wyróżnienia zostaną przekazane po zakończeniu projektu. O sposobie przekazania nagród wyróżnione zespoły zostaną poinformowane po zakończeniu konkursu.

Dyplomy za udział

Wszystkie zespoły biorące udział w projekcie otrzymają dyplomy, które zostaną rozesłane mailowo.

Ze względu na to, że projekt jest dwuetapowy, a większość zespołów bierze udział w dwóch etapach, dyplomy będą rozsyłane w czerwcu przed zakończeniem roku szkolnego.

Zespoły, które potrzebują potwierdzenia udziału lub dyplomów wcześniej powinny skontaktować się mailowo na adres: zdrowojem@fundacjabos.pl.