MiejsceNazwa zespołuMiejscowośćLiczba punktów
1.Asy z 1 klasyGołębiewek Nowy510,34
2.KalafiorkiSławkowice498,67
3.Klasa 1a JaktorówJaktorów496,33
4.KropeczkiŻurawiczki491,01
5.Kolorowe MotylkiŚwiętoszowice487,00
Marchewki i jabłuszkaBieganowo487,00
7.MĄDRALE 13Katowice485,00
Tropiciele DopiewoDopiewo485,00
9.Klasa I z SP KorzeniewoKorzeniewo483,67
10.Leśne JagódkiDzierżoniów482,33
11.Ananasy z pierwszej klasySkomielna Czarna481,01
12.SmakoszLiszyno480,99
13.SupersmykiKRASZKOWICE479,00
14.Mądre SowyRumia477,99
15.ŻabyPiotrków Trybunalski477,66
16.Wyspa OdkrywcówGdynia476,01
17.Drużyna ZajączkówBieruń474,99
18.Ananasy z 0b klasySzczecin474,67
19.Oddział przedszkolny "0"AIskrzynia471,99
20.Rybki w PodwilkuPodwilk471,00
21.Klasa 1BPińczów470,00
22.MIEJSKIE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM.MARII KONOPNICKIEJ W BOLESŁAWCUBOLESŁAWIEC469,99
23.Słoneczna klasaKraków469,01
24.Wyborne jagódkiStopnica468,34
25.Grupa PrzedszkolnaCiężkowice 36466,32
26.Nasza Klasa IŚwierże465,34
27..SÓWKI.Jaworzno462,67
28.Klasa 1b zsp3Ustroń462,34
Witaminkowe skrzatyOstaszewo462,34
Biedronki IVCTurek462,34
31.Starszaki z DąbiaDąbie460,34
32.krasnale i pszczółki z GąsawyGąsawa459,67
33.Przedskolaki BystrzakiStare Budkowice459,33
34.oddział przedszkolnyKĄTY457,68
35.Grupa XIIPilawa457,01
36.ChampionyKlucze457,00
37.Gadeckie PierwszakiGadka456,33
38.Jabłka iMarchewkiŁuszczów Drugi455,67
39.Sześciolatki z czwórkiGiżycko455,34
40.Przedszkole nr 39 Leśne LudkiPoznań455,33
41.Przedszkole przy Szkole Podstawowej Jabłonka - BoryJabłonka Orawska452,98
42.POZIOMECZKIKRAŚNIK452,34
43.Pierwszaki z GolinyGolina451,66
44.SarenkiStare Miasto449,34
45.Tygryskipm13Będzin449,33
46.Dzielne starszakiPisarzowice449,00
47.Szkoła Podstawowa nr 1 w CieszynieCieszyn448,99
48.Żabki w ciapkiRóżyca447,67
49.Niepubliczne Przedszkole BratekMarki447,66
50.Swojaki - ZdrowiakiZgierz447,00
51.Szaraki BystrzakiWarszawa446,67
52.MaczkiPrzedmieście Dubieckie445,65
53.JabuszkaKrzętów444,33
54.BohaterowieWieluń442,67
55.Motyle CytrynkiKOŚCIERZYNA442,33
"Sówki" z WęsiorWĘSIORY442,33
57.Klasa 1b z ŻywcaŻywiec441,34
58.Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana AndersenaBolechowie-Osiedle441,01
59.PUCHATKI NR 1Ostrów Wielkopolski440,67
60."Żabki"Chorzów439,33
61.Klasa 1 BBaranów438,33
62.TuptusieGorzów Wielkopolski437,34
63.Grupa ŻółtaBrzeg435,99
64.Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w SzemudzieSzemud433,00
65.Oddział IV SkrzatyPołczyn - Zdrój431,00
66.SKRZATY29GORZÓW WIELKOPOLSKI430,66
67.CytrynkiWitaminkiNowy Tomyśl429,33
68.Przedszkole ZabełkówZabełków429,00
69.AnanaskiNatolin426,99
70.Ananaski2021Bielicha425,33
71.SerduszkaGrudziądz424,66
72.Niepubliczne Przedszkole BalbinkaGowarzewo424,00
73.Ja Ty MyElbląg423,33
74.RekinkiKatowice422,66
ZdrowojadkiDys422,66
76.Grupa 03Sułów422,33
77.Zdrowe owocakiChełmno422,00
Mali OlimpijczycyMielec422,00
79.Grupa JeżykiKatowice419,33
80.Owocowe UrwisyCzęstochowa418,00
81.Wesołe KrasnoludkiSzklarska Poręba417,00
Zielone KoniczynkiSułkowice417,00
83.Klasa I-IIIkoxmin Wlkp.414,99
84.Pierwszaki-KubusieBełk414,33
85.Przedszkole Samorządowe w BrzezinceBrzezinka413,99
86.PlastusieBiałystok413,65
87.Pierwszaki bystrzaki!Siemianowice Śląskie412,01
88.Szkoła Podstawowa nr 2 w Bielsku PodlaskimBielsk Podlaski411,66
89.Wróbelki ElemelkiGrodzisk Mazowiecki411,00
Pierwsza ADziadowa Kłoda411,00
91.EmotkiPińczów410,67
92.Przedszkole Miejskie Nr 15 "Kolorowy Wiatraczek" w SłupskuSłupsk409,99
93.Grupa Żabki - zerówkaSmołdzino409,34
94.Grupa ZielonaBrzeg409,33
95.Zdrowe odżywianieUszew409,01
96.ODZIAŁ PRZEDSZKOLNY W ŁUCZYWNIEŁuczywno408,00
97.Klasa 1a BierzwnikBierzwnik407,34
98.OWOCOWO - WARZYWNE GUMISIEWarszawa406,99
99.EksperciPruszków406,67
100.Owocowe przedszkolakiSanok406,66
101.Pierwszaki z ZegartowicZegartowice406,34
102.Zuchy9Ostrów Mazowiecka406,00
103.Mądre PszczółkiTrąbki403,66
104.SkrzacikiPokrzywianka402,99
105.ZdrowożercyKraśnik402,34
106.Jabłuszka 1aJózefów402,00
Grupa V IntegracyjnaBochnia402,00
108.Sześciolatki z Pogodnych SuwałkSuwałki401,67
109.rozczochrane szczypiorkiBierawa400,35
110.Świetlica klasa IWęgrów399,34
111.Grupa "1"Rzeszów398,68
112.anntechnicKamień398,34
113.Mali ZachełmnianieZachełmna395,67
114.Klasa IMańkowice395,66
115.MarchewczakiKielce395,00
116.PromyczkiKutno392,00
117.ZSS Inwałd PrzedszkoleInwałd391,33
118.Zerówka w Szkole Podstawowej w Gminie MalborkMalbork391,00
119.ZdrowinkiŁódź390,00
120.Jeżyki BajkaChojnice389,67
121.Grupa IV "Żabki"Konin389,33
122.ZeróweczkiOpalenica389,00
123.zespół terapeutyczny "B" i "C"Sieradz386,33
124.ZDROWE SRARSZAKIPiława Górna386,00
125.Sześciolatki PszczółkiCzerwonka Włościańska385,66
126.Misie klasa 1Ostróda385,34
127.I c SP3 RypinRypin385,32
128.NiestraszkiCzeladź385,01
129.Owocowe słodziakiBiałystok385,00
130.SzczypiorkiPiaski384,66
131."Bociany"Szamotuły383,66
132.ZdrowołakiOświęcim383,35
133.Głodne SówkiNur382,67
Wesołe WitaminkiTrębaczew382,67
135.Przedszkole Miejskie Nr 9 Bajkowa kraina w OstrołęceOstrołęka381,99
136.Oddział przedszkolny "Słoneczka"Brzozie Lubawskie381,66
137.Oddział zerowy pięciogodzinny przy Szkole Podstawowej nr 2 w CzerskuCzersk381,34
138.SOSW Police Klasa 1bPolice381,00
139.SosnyJanów380,67
140.Słonka 1aMalcanów380,66
141.Oddział Przedszkolny i klasa I Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w NetcieNetta Pierwsza380,33
142.Gr SówkiTarnowskie Góry380,00
Smerfy PowerChrzanów380,00
144.GRUPA 6Kiełczów379,67
145.Złote RybkiBogacica379,00
146.Słodziaki owocakiKopytowa378,33
147.Zerówiaki-PrzedszkolakiRudno377,01
148.Sówki Kolorowa krainaStrzelin377,00
149.Agnieszka Ptak - klasa 1aBełk376,67
150.DębyJanów376,00
151.ŻabkiRokitno374,66
Smerfne StarszakiKrzesławice374,66
153.Skępskie SkrzatySkępe374,00
154.Mali PrzyjacieleMielec373,67
155.Ananasy z 1 klasyCetula373,34
156.klasa1csp10pruszkówPruszków371,34
157.ZielonkiŚwidwin371,33
158.Jeżyki39Dąbrowa Górnicza370,67
Ananaski z grupy VIIIPisarzowice370,67
160.SówkiZgierzZgierz369,01
161.WitaminiakiTomaszów Mazowiecki368,01
162.Dzielni OdkrywcyWyszków367,99
163.Pierwszaki z TrójkiSędziszów Małopolski367,34
164.Tropiciele z TrójkiPiła367,00
165.Mali SportowcyMielec365,67
166.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyWitkowice364,67
167.TYGRYSKI 2021/22SOSNOWIEC363,34
168.Sowy 6 latkiStare Miasto363,00
169."Króliczki"Tychy362,67
170.SowyCzaplinek362,33
171.Wiewiórko-badaczeInowrocław362,01
172.0ePszczółki362,00
173.Przedszkole nr 2Pruszków361,67
174.grupa nr 4KATOWICE361,34
175.MP nr 24Katowice361,33
176.Słodkie MarchewkiGdynia360,32
177.Oddział przedszkolny 0BChełmno359,67
178.Biedronki_ps1Zelów359,66
179.ZdobywcySolec Kujawski359,33
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie, klasa I aOstróda359,33
181.klasa 1 - 2021/2022Zachełmna359,00
182.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr. 1Tomaszów Mazowiecki358,67
183.GruszkiDobiesz358,66
184.PIĄTECZKALubin356,99
185.ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY z POLKOWICPOLKOWICE356,00
186.ZdrowiakiDębice 29353,67
Grupa IVBWarszawa353,67
188.SpryciarzeKraków353,00
WitasieNasutów353,00
190.Incy Wincy TeamJulianów352,67
191.Grupa VII integracyjna WiewiórkiGiżycko352,33
192.DziewiąteczkaOlsztyn351,00
193.ZAJĄCZKIKOBIÓR350,34
ZDROWOLUDKIRADOMYŚL NAD SANEM350,34
195.MotyleKraśnik349,99
196.Przedszkole6.D.G.Dąbrowa Górnicza349,34
197.Przedszkole WieszowaWieszowa349,33
198.Mądre DzieciGoszczanów348,99
199.ŻółtaLegionowo348,34
Starszaki PszczółkiŚwiętoszówka348,34
201.Zajączki 25Suwałki347,68
202.Branica słodziakiBranica Radzyńska 36A 21-300 Radzyń Podlaski347,67
203.Grupa Nutki"Nysa347,33
ZSP1BŁańcut347,33
205.Kotki 25Świętochłowice346,00
206.Owocowe Ludki 2021Zubrzyca Dolna345,67
207.Super TropicieleŁozina345,35
208.Mali Poszukiwacze ZdrowiaMazowszany345,34
209.ŻabeczkiŚwilcza345,00
210.Słoneczka ze SłonecznejLubliniec344,00
211.Klasa 1 A Szkoła Podstawowa nr 110 w WarszawieWarszawa343,67
212.KRASNALE Z PRZEDSZKOLA NR 7Kościerzyna341,67
213.Kolorowe motyleŚwilcza341,66
214.Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach, Klasa 1 cKielce341,65
215.Suwalskie PszczółkiSuwałki341,33
216.Gr III Słoneczka z Milówki 2021/2022Milówka340,66
217.Zielone żabkiŚwilcza338,67
218.Zdrowe krasnoludkiGródek Szlachecki338,33
219.ZeróweczkaMiędzybrodzie Żywieckie337,33
WiewiórkiNieledwia337,33
221.Wspaniali artyściSłubice337,00
222.TygrysyPierściec336,34
223.ChochlikiSkarżysko-Kamienna336,00
JEŻYKI PM12 INTEGRACYJNEJAWORZNO336,00
225.Grupa II-ga14-330 Małdyty335,67
226.CzarodziejeRogoźno335,66
227.RybkiZegrze335,33
228.Kucykowa KrainaKalinówka335,00
229.1CSP2Kraśnik333,99
230.Zespół Szkolno - Przedszkolny w RudnieRudno333,33
231.Witaminki z Zielonego OgroduWarszawa331,34
232.KrecikiChojnice331,01
233.Róża Klasa 1cSzczawno-Zdrój330,67
234.Mali - WspanialiGłogówek330,33
235.GburkiGorzów Wielkopolski330,01
236.Śpiewające starszakiLębork329,34
237.GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1 W DOBREJDOBRA329,00
238.AniołkiSzczerców328,67
239.Jagódki PP3Rydułtowy328,65
240.Witaminki z jedynki.Szklarska Poręba327,99
241.PSP RzędzinyDobra327,67
242.PrzyrodnicySosnowiec327,34
243.BałwankiPiotrkówek326,00
244.Klasa 1b SSP nr 3 w SuchedniowieSuchedniów325,66
Marchewkowe polaGorlice325,66
246.Grupa 4 BiedronkiCzęstochowa325,33
247.OrlikiTychy324,99
248.Grupa "Sówki"Głogów Małopolski324,68
249.Zerówka elfyWadowice324,34
Przedszkole nr 2 grupa ŻabkiSuwalki324,34
251.Kubusie.2021Wodzisław Śląski323,33
252.DZIECIAKI BYSTRZAKIBabsk323,01
253.OwocoznawcyJózefów nad Wisłą323,00
254.LISKI 6- LATKISTARE MIASTO322,34
255.Tropiciele3Ostrów Maz.321,32
256.marcheweczki18Nowa Słupia320,66
257.Szkoła Podstawowa nr2 w ŁosicachŁosice320,00
258.SmerfiontkaGrojec318,67
259.SOSWMyslenice318,34
260.SÓWKI MĄDRE GŁÓWKIMORZESZCZYN317,32
261.Starszaki z 15-stkiJastrzębie-Zdrój317,00
262.Drużyna WitaminCzęstochowa316,33
263.Grupa 6bRadom316,01
264.Klasa 1b Mali HimalaiściTychy315,34
265.GRUPA 4BRZEG313,68
266.WAŻNIAKIKrakóa313,66
267.Przedszkole nr 235 "Tęczowe Przedszkole"Warszawa313,00
268.wesołe MarchewkiKutno312,99
269.MINIONKILębork312,67
270.Fasolkowe dzieciDzierżenin312,33
271.Grupa "Wiewiórki"Śrem310,33
272.Mali badaczeNowa Wieś310,01
Przedszkolne SłoneczkaIława310,01
274.Poszukiwacze zdrowiaSanok309,67
275.Przedszkole z SP nr 2 w SpytkowicachSpytkowice309,01
276.Oddział przedszkolny 0B PolicePolice309,00
277.Krasnale 3Gorlice308,33
278.Przedszkole Publiczne nr 3 w KolbuszowejKolbuszowa307,99
279.Starszaki IVLębork306,99
280.wesołe fasolkiPoryte304,68
281.Oddział Przedszkolny przy Szkole podstawowej w WężyskchWężyska304,34
282."SÓWKI"Tarnobrzeg304,33
283.Oddział Przedszkolny PSP Staniszcze Małe - SpórokStaniszcze Małe,303,33
284.Zespół klas 1-2 SOSW ZamośćZamość302,33
285.UfoludkiKielce301,33
GRUPA VI, PM 33Gorzów Wielkopolski301,33
287.ParóweczkiWałbrzych299,67
ELFY IZBICKOIzbicko299,67
289.SPS 1Szymbark297,33
290.ŻabolkiŁÓDZ296,67
Przedszkole Małego KsięciaMęcinka296,67
292.Klasa ,,0"Dębów296,66
293.Pierwszaki z klasą.Zemborzyce Tereszyńskie295,34
294.AAmyZdrowojAdkiStargard295,33
295.Mądre PieskiRadlin294,67
296.Pszczółki SzczodrzykowoKórnik292,67
kolorowe pszczółkiBolków292,67
298.KamyczkiKamień Śląski292,01
299.Muchomorki KroczyceKroczyce291,33
300.Bajkowe krasnaleKrosno288,99
301.DELFINKILegnica288,67
302.Starszaki z P6Lębork288,34
303.Jagódki WilkowyjeTychy288,33
304.1E i 1C Szkoła BieruńBieruń288,01
305.Oddział przedszkolny w Charłupi WielkiejCharłupia Wielka288,00
306.PSZCZÓŁKI ZDROWOJADKIWROCŁAW287,65
307.Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 grupa motylkiBolesławiec286,68
308.NiezapominajkiŁęg Probostwo286,33
309.Pomarańczowe TygrysyMierzyn283,33
310.Oddział zerowy "b"Czersk283,01
311.MiędzyrzeczeMiędzyrzecze Gorne282,99
312.Klasa 1eKielce282,66
313.Grupa IV "Tygryski"Płock281,66
314.Krasnoludki1Siennica Nadolna281,34
315.BrukselkiKatowice280,68
316.IrysyŚciechów280,67
317.Klasa 1 aStrzelce Krajeńskie278,99
318.Jeżyki KroczyceKroczyce278,00
319.Przedszkole BielskBielsk277,34
320.FIOŁKIKielce277,33
321.OWOCAŚNIJaworzyna Śląska275,34
świetlica 28 kielceKIELCE275,34
323.Biedronki z 5Lębork275,01
324.Smaki-PierwszakiKwaśniów Dolny273,00
325.PSZCZÓŁKI 45KATOWICE271,00
Oddział Przedszkolny gr 0BŚwiątniki Górne271,00
327.GumisiePolkowicePolkowice269,67
Grupa SkrzatyKielce269,67
329.DYNIOWE ZABAWYDrygały269,66
330.Zdrowe pierwszaczkiBrzeźnica267,33
331.MP41Częstochowa265,01
332.Kreatywne BiedronkiTaczanów Drugi264,00
333.zespół przedszkolny - starszakiKatowice263,99
334.Klasa 1- Szkoła Podstawowa w MazowszuMazowsze261,01
335.Klasa 0, SP6 Nowy SączNowy Sącz259,99
336.- ELFY- sześciolatkiSŁUPSK259,34
337.Kubuś PuchatekTUREK258,67
338.OdkrywcyTarnowskie Góry257,34
339.Klasa 1c RedaReda253,33
340.KropkiStary Skarżyn252,32
341.Pszczółki 6Tychy251,01
342.Grupa 5Turek250,66
343.Klasa 1Krakow249,33
344.Pierwszaczki LucynowiaczkiLucynów248,67
345.Sówki11Elbląg247,99
346."Biedronki"Pławno246,33
347.6-latki MielnoMielno243,34
348.Krasnale P22Tychy243,33
349.FruktojadyKraśnik243,00
350.Klasa 1 B Szkoła Podstawowa nr 110 w WarszawieWarszawa242,01
351.PIERWSZAKI SP2Leszno241,99
352.Przedszkolaczki o bJanów240,01
353.Żabki z PromyczkaSłupsk238,68
354.BROKUŁKIKrólowa Górna236,66
Sówki z zerówkiKatowice236,66
356.Zerówiaki KomańczakiKomańcza235,67
357.Małe witaminkiAndrychów234,34
358.Klasa 1a Góra PuławskaGóra Puławska234,00
359.1 NASosnowiec232,00
360.ZSP1AŁańcut229,99
1ASPMSKatowice229,99
362.Zespół Szkolno - Przedszkolny nr.1 w Nowym TarguNowy Targ222,33
363.Przedszkole Mejskie Integracyjne nr 5 im. Misia UszatkaLegionowo221,68
364.Super smyki 0A i 0Bkulesze kościelne220,67
365.Klasa1aKraków218,67
366.MarynarzeWrocław218,00
367.PieskiŻory216,34
368.klasa pierwsza eKraków214,33
kalafiorki i pomidorkiSztynwag214,33
370.Mądre SówkiRumia214,00
371.Pierwszaki na szóstkęOstrów Wielkopolski212,00
372.Klasa I B ZSP w StawigudzieStawiguda208,66
373.BiedronkiSzczodrzykowoSzczodrzykowo207,67
374.Pajączki 17Elbląg207,33
375.CzereśnieMyślenice200,67
376.Witaminki z klasy 1bBrzeźnica196,67
377.Sówki PM35Sosnowiec196,00
378.Małe DynieGolina190,67
379.Ps14 grupa7Białystok184,00
380.KropelkiBiała Piska181,34
381.kl1cTychy180,66
382.ChmurkiSulejówek179,00
Krasnale i SmerfyTyczyn179,00
384.Przedszkole Miejskie Nr 15 "BAJKA"Kutno170,67
385.Grupa 0aWarszawa148,67
386.DinusieMysłowice137,00
387.Klasa 0ALublin136,67
388.Wisienki 0 ASłupsk136,66
389.Malinki'21Międzyleś106,67
390.Zdrowi na 6Łańcut57,33
MiejsceNazwa zespołuMiejscowośćLiczba punktów
1.Klasa 1b zsp3Ustroń517,66
2.Grupa PrzedszkolnaCiężkowice 36505,99
3.Asy z 1 klasyGołębiewek Nowy505,35
4.Witaminki UstkówUstków501,34
5.Leśne JagódkiDzierżoniów500,67
6.Żabki2022Myszków497,34
7.Mądre SowyRumia490,01
8.Klasa 1c OSMWrocław483,00
9.PUCHATKI NR 1Ostrów Wielkopolski481,33
10.Rybki w PodwilkuPodwilk480,67
11.Przedskolaki BystrzakiStare Budkowice479,66
12.Ananasy z pierwszej klasySkomielna Czarna479,34
13.Kolorowe MotylkiŚwiętoszowice479,01
14.ZdroVitkiPułtusk476,66
15.Grupa ŻółtaBrzeg474,32
16.BoryskiBierzwienna Długa473,34
17.Grupa IIPłock472,66
18.MIEJSKIE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM.MARII KONOPNICKIEJ W BOLESŁAWCUBOLESŁAWIEC471,00
19.Mali SportowcyMielec470,00
20.EksperciPruszków469,34
21.NutrispeceŁęg Przedmiejski468,67
22.ZdrowolubisieGdów465,99
23.Czwórkowe pierwszakiStrzegom465,00
24.ChampionyKlucze463,00
25.Krasnale JarzębinkaŚrem461,68
26.PlastusieBiałystok459,00
27.WiewióreczkiTrzeszczany458,00
28.POZIOMECZKIKRAŚNIK455,66
29.Rumiane jabłuszkaWyśmierzyce449,66
30.Biedronki IVCTurek439,33
31.ZdrowojadkiDys436,00
32.Przedszkole ZabełkówZabełków434,99
33.RekinkiKatowice432,66
34.Przedszkole BabiakBABIAK427,34
35.Grupa IVBWarszawa427,33
36.Żabki w ciapkiRóżyca427,00
37.Oddział przedszkolny "Słoneczka"Brzozie Lubawskie426,67
38.Zdrowe Misiesufczyn425,00
39.Happy DaysZielona Góra423,68
40.MarchewczakiKielce422,99
41.Grupa IPłock422,33
42.Sześciolatki PszczółkiCzerwonka Włościańska421,00
43.Oddział Przedszkolny i klasa I Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w NetcieNetta Pierwsza419,00
44."Zdrowe Pierwszaki - wiedzą, co jedzą"Słubice413,00
45.Tygrysy 301WARSZAWA412,66
46.Grupa IV "Żabki"Konin411,67
47.Klasa IMańkowice411,66
48.ZDROWE SRARSZAKIPiława Górna406,00
49.CebulakiPiotrków Trybunalski404,34
50.KabanoskiBiała Piska400,66
51.KotyWarszawa398,00
52.Mali OlimpijczycyMielec397,99
53.Mądre PszczółkiTrąbki397,34
54.SerduszkaGrudziądz390,00
55.Pierwszaki-KubusieBełk389,33
Grupa Żabki 5 - 6 latkiKobiór389,33
57.MOTYLKI z MaluszkaOstrów Wielkopolski388,33
58.Witaminkowe skrzatyOstaszewo387,68
59.Złote RybkiBogacica386,33
60.NiestraszkiCzeladź381,66
61.oddział przedszkolnyKĄTY379,66
62.Pierwszaki bystrzaki!Siemianowice Śląskie378,01
63.Wspaniali artyściSłubice377,33
64.Sportowcy z dwunastkiSiedlce376,67
65.Klasa 1a BierzwnikBierzwnik375,34
66.WitaminiakiTomaszów Mazowiecki374,66
67.TygrysyPierściec374,00
68."Żabki"Chorzów373,66
69.Zdrowe Smaki PrzedszkolakiRumia371,33
70.SzczypiorkiPiaski370,67
71.Owocowe przedszkolakiSanok368,34
72.TuptusieGorzów Wielkopolski368,01
73.klasa 1 - 2021/2022Zachełmna365,34
74.Przedszkole WieszowaWieszowa364,33
75.SkrzacikiPokrzywianka363,34
76.rozczochrane szczypiorkiBierawa358,65
77.Pierwszaki z DwójeczkiKraśnik358,00
78.SówkiZgierzZgierz352,67
79.ParóweczkiWałbrzych352,66
80.Mali ZachełmnianieZachełmna348,00
81.Czerwone JabłuszkoDąbie346,33
82.Super WitaminkiPiotrków Trybunalski343,33
83.ZdrowinkiŁódź342,66
84.Klasa 1 aStrzelce Krajeńskie340,01
85.SKRZATY29GORZÓW WIELKOPOLSKI339,98
86.grupa 4 MP4Legnica337,00
87.Pierwszaki z WierzchosławicWierzchosławice336,34
88.Przedszkole nr 31 "Pod Tęczą" - "Radosne Obłoczki"Konin336,01
89.Witaminki z pierwszej klasyPiotrków Trybunalski333,01
90."Sówki" z WęsiorWĘSIORY329,67
91.Oddział przedszkolny 0B PolicePolice326,67
92.Motylki KupKup325,99
93.Jagódki WilkowyjeTychy322,66
94.Grupa ZielonaBrzeg313,67
95.PIĄTECZKALubin311,33
96.Agnieszka Ptak - klasa 1aBełk310,01
97.Super PiątkaJanuszkowice310,00
98.ZieloniOLSZTYN309,66
99.Pierwszaki-spnowacerkiewNowa Cerkiew307,66
100.Przedszkole w RzewniuRzewnie303,00
101.ZeróweczkaMiędzybrodzie Żywieckie301,66
102.PromyczkiKutno299,67
103.Pomarańczowe TygrysyMierzyn298,00
104.ZdrowołakiOświęcim297,01
105.MP nr 24Katowice293,66
106.ZdrowiakiDębice 29292,01
107.Zerówka w Szkole Podstawowej w Gminie MalborkMalbork292,00
108.Drużyna WitaminCzęstochowa289,66
109.SosnyJanów289,00
110.Biedronki IIIŁaziska Górne286,01
111.AniołkiSzczerców285,34
112.Przedszkole nr 2 grupa ŻabkiSuwalki283,00
Klasa 0Wołowice283,00
114.Promyczki z WierzchosławicWierzchosławice282,34
115.Klasa 1BPińczów280,67
116.ZupkojadkiNadarzyn279,65
117.Biedronki z 5Lębork279,01
118.ŁOWCY ZDROWIASULĘCIN278,33
119.Tropiciele DopiewoDopiewo277,99
120.JogurcikiJelonki277,66
121.6 latkiJasionówka275,33
122.Wesołe JagódkiJanuszkowice275,00
Oddział przedszkolny 0BChełmno275,00
124.WESOŁE SÓWKIBRZEZIA ŁĄKA273,33
125.Wesołe PrzedszkolakiStronie269,66
126.ZdobywcySolec Kujawski265,34
127.Jeżyki39Dąbrowa Górnicza265,01
128.Sowy 6 latkiStare Miasto261,66
129.Krasnale P22Tychy260,68
130.IrysyŚciechów260,33
131.ELFY IZBICKOIzbicko259,32
132."Króliczki"Tychy256,00
133.Słodkie JabłuszkaMeszno254,67
134.Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach, Klasa 1 cKielce250,67
135.Pierwszaki z ZegartowicZegartowice242,00
136.LISKI 6- LATKISTARE MIASTO234,01
137.PSZCZÓŁKI ZDROWOJADKIWROCŁAW227,66
138.świetlica 28 kielceKIELCE226,01
139.marcheweczki18Nowa Słupia226,00
140.DELFINKILegnica224,67
141.1E i 1C Szkoła BieruńBieruń224,66
142.Kotki 25Świętochłowice223,67
143.Badacze IIOstrów Mazowiecka223,34
144.UfoludkiKielce222,33
145.ZSP1AŁańcut221,00
146.Przedszkole nr 6 w ZawierciuZawiercie218,66
147.Master ClassOpole213,34
148.SarenkiStare Miasto211,01
149.Oddziały przedszkolneŁęczna209,00
150.Śpiewające starszakiLębork208,33
151.Owocowe BystrzakiSiemianowice Śląskie207,00
152.Super smyki 0A i 0Bkulesze kościelne196,33
153.GruszkiDobiesz195,01
154.DąbrówkiPolice195,00
155.Pszczółki IIIŁaziska Górne189,99
156.SmerfiontkaGrojec184,99
157.Zdrowe krasnoludkiGródek Szlachecki183,67
158.DębyJanów183,00
159.GumisiePolkowicePolkowice172,34
160.Przedszkole6.D.G.Dąbrowa Górnicza172,33
161.DZIECIAKI BYSTRZAKIBabsk171,01
162.Ładnieńskie Latorośle :)Ładna169,34
163.ChmurkiSulejówek156,67
164.Klasa 1eKielce155,66
165.GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1 W DOBREJDOBRA153,66
166.Grupa 5Turek148,66
167.OdkrywcyTarnowskie Góry147,00
168.WiewiórkiNieledwia144,00
169.DYNIOWE ZABAWYDrygały140,67
170.Klasa I B ZSP w StawigudzieStawiguda140,33
171.PieskiŻory139,33
172.Kreatywne BiedronkiTaczanów Drugi127,00
173.AAmyZdrowojAdkiStargard125,33
174.Żabki z PromyczkaSłupsk125,01
175.Przedszkole Słoneczne SkrzatyParkowo123,67
176.Wisienki 2022Warszawa121,66
177.Przedszkole Miejskie Nr 15 "BAJKA"Kutno119,34
178.ODZIAŁ PRZEDSZKOLNY W ŁUCZYWNIEŁuczywno112,67
179.Żabkip39dgDąbrowa Górnicza106,34
180.Małe DynieGolina105,67
181.KropkiStary Skarżyn101,00
182.Klasa 0ALublin86,66
183.Ananaski z grupy VIIIPisarzowice84,33
184.GRUPA 6Kiełczów75,00
185.Małe witaminkiAndrychów42,01
MiejsceNazwa zespołuMiejscowośćLiczba punktów
1."Witaminolubni"Piła497,67
2."Owocaki"Rozogi491,34
3.Gang WitaminekGłogów487,98
4.WarzywniakiCiecierzyce482,33
5.Klasa 3b z GościeradowaGościeradów476,99
6.AmarantuskiJaroszki465,01
7.Małe Czerwone JabłuszkaStary Żmigród464,00
8.Zieluń- klasa 3Zieluń463,67
9.Witaminowy szałNasutów461,02
10.Franciszkański OgródCięcina460,66
11.Woleńskie WitaminkiWola Radłowska457,67
12.Zdrowe BuźkiGłubczyce456,34
13.Klasa 3A SP15 krakówKraków455,66
14.Ekoludki z klasy 3Pacyna453,66
15.Klasa 2a SP1 LesznoLeszno453,33
16.Owocowe dzieciRopica Polska453,00
17.Alibaba i 20 kucharzyPiła452,02
18.MądralkiBiórków Wielki446,99
19.Mali pożeraczePszczyna446,67
20.Świetlicowe WitaminkiElbląg444,33
21.Super-ZdrowiGrodzisk Mazowiecki443,33
22.Czarne JagódkiKutno442,99
23.Sałatka jarzynowaGóra442,66
24.Trzeciaki - dzieciaki.Załuże442,33
25.DociekliwiStary Lubosz438,34
26.Bystre ŻurawieŻurawiczki436,34
27.Klasa 3a KopankaKOPANKA436,33
28.Ananasy z trzeciej klasy (3a)Iłowa435,00
29.Klasa TrzeciaKOPYTOWA434,33
30.Zespół Szkolno- Przedszkolny w IwałdzieInwałd433,32
31.MultiwitaminkiAndrychów432,01
32.ZTD i ZTFSieradz431,01
33.Wesołe BuźkiChmielnik430,67
34.Zdrowe ŁobuziakiWitkowice429,66
35.Zespół klasowy pojmujący zdrowe odżywianieHermanowa 212429,32
36.NEKTARYNKIKlucze428,67
37.Zdrowe przysmakiKońskie428,34
38.KapuśniaczkiDrogosze428,33
39.Klasa 3 PSP Staniszcze Małe - SpórokStaniszcze Małe427,34
40.OSTRÓWEKOstrówek427,00
41.OwocusieLędziny426,99
42.Klasa III aFrampol426,01
43.Ananasy z Daszewic - grupa świetlicowaDaszewice425,01
44.Witaminki czwóreczkiJarosław425,00
45.ZdrowisieLipie423,67
46.IskierkiPiwoda421,67
47.Klasa 2A - MorzeszczynMorzeszczyn420,00
48.MarakujeSzczecin419,66
49.Elfy 2bWarszawa417,99
50.Szkoła Podstawowa nr 22Dąbrowa Górnicza417,33
51.klasa 3-WitaminkiJastrzębiec416,67
52.Trzeciaki z ÓsemkiSanok416,66
53.Uczniaki zdrowiakiKomańcza416,00
54.ANANASYNowy Tomyśl415,68
55.AGREŚCIKINowy Tomyśl415,00
włoszczyzna królowej BonyKnyszyn415,00
57.Klasa 2 c SP 12 JasłoJasło414,00
58.Klasa IIIB SP ReczRecz412,00
Szkoła Podstawowa w Gminie MalborkMalbork412,00
60.RzodkieweczkiElbląg411,34
61.SP1 Szklarska Poręba kl.IIISzklarska Poręba409,00
62.ArbuzySzczecin408,00
63.MarchwiakiTarnowskie Góry407,99
64."Detektywi na tropie zdrowego żywienia"Brzeg Dolny407,67
65.Uczniowie klasy drugiejTychy407,33
66.Rzodkiewki EwkiZemborzyce Tereszyńskie406,99
67.Morelki9Dzierżoniów405,99
68.ŚwierkiJanów405,00
69.3cPiaski404,33
70.Zdrowa GromadaNowe403,33
RZODKIEWKIMysłowice403,33
72.Witaminki 2aTomaszów Mazowiecki401,32
73.Gang CiekawskichChełmno401,00
74.Szostki na 6Pruszków399,66
75.TRUSKAWKIElbląg399,33
76.PODHALAŃSKIE WITAMINKIBańska Wyżna398,33
77.Dzieciaki owocniakiNowe Ręczaje398,00
78.Klasa II c- SP 3 RypinRypin397,33
79.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w BratkowicachBratkowice396,00
80.Drugoklasiści z GadkiGadka395,34
81.Zdrowe Witaminki z klasy IIGrabów nad Wisłą 57395,33
82.Owocowa czternastkaSkrzyszów394,00
83.Dzieci z klasy IIISufczyn393,34
84.ChapusieSmołdzino393,33
85.Grupa świetlicowaBudzów392,68
86.WisienkiKlucze392,67
87.TezeciakiKietlin392,32
88.Klasa IIIA DziemianyDziemiany392,00
Międzyrzecze 2aMiędzyrzecze Górne392,00
90.dwójeczkaŻuromin391,00
91.Drużyna ŚmieszkaŻywocice390,99
92.Witaminki 1Kolonowskie389,66
93.AugustynkiAugustów388,34
94.Super klasa IIINakło388,00
95.Zakręcone DynieOrzesze-Woszczyce387,66
96.Szkoła Podstawowa nr 31 Kielce klasa 2bKielce387,33
97.ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KOŚCIELCUKościelec386,68
98.Witaminkowi odkrywcyTomaszów Mazowiecki386,34
99.ZuchyPokrzywianka385,67
100.JodłyJanów385,00
101.Zielone GruszkiNur384,66
Zdrowo zakręceniBraniewo384,66
103.2aLniano384,35
104.Potworowskie PapryczkiPotworów384,32
105.Nowy LubliniecNowy Lubliniec383,68
106.Oddział 2aMalcanów383,00
Brygada ZdrowiaKatowice383,00
108.My- uczniowieTomaszów Mazowiecki381,67
109.SałaciakiKosmolów380,67
110.Zespół klasy III ze Szkoły Podstawowej w SamogoszczySamogoszcz379,67
111.Zdrowe SmykiBiałystok378,00
112.Zespół Szkół w Pobiednie im. Jana Pawła II w PobiedniePobiedno377,33
113.Dziewczyny i Chłopacy z 3aFalmierowo377,00
114.WARZYWNIAKNasutów376,33
Uśmiechnięte WitaminkiBrody376,33
116.Zdrowe NatolinkiRadom 15375,67
117.Dzieciaki OwocakiBudzisław Kościelny375,33
118.Pomaranćzowe MarchewkiTurek375,00
119.Klasa II i III MMotkowice374,33
120.OwockiDobiesz374,00
Zdrowożercy z Gawlików WielkichGawliki Wielkie374,00
AncymonkiBełk374,00
123.Śliwki w kompociePodczerwone373,67
124.ActimelkiTOMASZÓW MAZOWIECKI373,34
125.Yummy VitaminsBoryszów373,01
126.Zielone PomidoryCzeladź371,66
127.Dzieciaki z 3 CKońskie371,00
128.Witaminki2021Rogoźnica370,33
129.ARBUZKIKraków369,33
130.Klasy I-IIIDąbrowa Górnicza368,66
131.Poszukiwacze przygódPokrzywianka367,00
132.SpWyrzyskWyrzysk366,34
133.Mali Odkrywcy 2aGłuchołazy366,33
134.Trzeciaki C z SP2 LubańLubań364,67
135.Jarzynki 2Stryszów364,33
136.EkipaPiotrkówek 75364,00
137.selerkiNowy Tomyśl362,67
138.nasza klasaPoryte362,66
139.TrójkaKoźmin Wielkopolski362,00
140.TROPICIELERZESZÓW360,67
141.Owocowy teamŁęczna359,32
142.Zdrowiaki GołuchowiakiGołuchów359,00
Healthy teamSarnaki359,00
144.Dzieci z ZemborzycZemborzyce Tereszyńskie358,66
145.leśne borówkiNiziny358,33
Zdrowe słodziakiKwidzyn358,33
147.Klasa 3 aGościeradów358,00
Szkoła Podstawowa w PomierzyniePomierzyn358,00
149.Witaminkowa szósteczkaOstrołęka356,99
150.Świetlica klasy I-IIITurze Rogi356,34
151.Ekologicznikielce355,66
152.Klasa trzecia RobakowoRobakowo352,01
153.BrylantyTomaszów Maz351,67
154.2a ZSP3 MysłowiceMysłowice351,33
155.Pasjonaci zdrowiaKatowice350,67
156.Trzecioklasiści.Łososina Dolna349,99
157.Kluseczki 18Krzyżanów349,33
158.Witaminki21Tokarnia348,32
159.Leśne LudkiNur347,32
160.Detektywi zdrowiaGnojnik345,33
SP DobrowoDobrowo345,33
162.3-WitaminkiDąbrowa Tarnowska345,00
163.Super kidsTychy342,67
164.Tańczące WarzywaBędzin339,99
165.Klasa Ib SP nr 2 w JarosławiuJarosłąw338,00
166.Klasa 2aJelenia Góra337,00
167.klasa 2 a TrójkaBiłgoraj336,67
168.TrzecioklasiściDonaborów336,65
169.Tropiciele zdrowiaSochaczew336,00
170.UrwisyDębice335,33
171.zdrowo-owocowo2aRzekuń334,00
172.szkoła podstawowa wieprzecMaków Podhalański331,00
173.Klasa 2a w SP nr 2 w NysieNysa330,00
174.FajniakiSzadek323,33
Czerwone JabłuszkaKosmolów323,33
176.BrzoskwinkiTrębaczew321,67
177.pajączkiBełk321,66
178.Witaminowi odkrywcyKlucze314,66
179.SPS 2Szymbark314,33
180.PrzyjacielePleszew312,99
181.BakłażankiTomaszów Mazowiecki312,34
182.Klasa II - MarchewkiJastrzębiec 17312,00
183.Szkoła Podstawowa imienia Ojca Świętego Jana Pawła II w Łęgu TarnowskimŁęg Tarnowski310,99
184.SP Kapałów klasa IIKapałów305,34
185.TruskawkożercyBytom304,67
186.fit trzeciakiGołuchów303,68
187.KangurySzczerców303,33
188.Zdrowi Trzecioklasiści 2Żywocice300,33
189.KraszankiStary Kraszew299,33
190.ŚWIADOMA DRUŻYNALublin296,67
191.BOHATEROWIE ZDROWEGO ODŻYWIANIANIEZABYSZEWO293,67
192.warzywkaRĘBIELICE KRÓLEWSKIE291,00
193.JabłuszkaKoźle289,99
194.Zdrowo zakręceni 3bSwarzędz287,00
195.Klasa 3a SP nr8Tomaszów Mazowiecki286,66
196.Asy z trzeciej klasyJarosław286,32
197.Klasa III, SP6 Nowy SączNowy Sącz283,33
198.Owocowe buźkiNienadówka281,66
199.glodziakiJelenia Góra278,66
200.Klasa 2B Szkoła Podstawowa w Brzeziej ŁąceBrzezia Łąka277,67
201.Zespół Szkolno PrzedszkolnyRudziniec276,00
202.Pubiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Brudkach StarychBrudki Stare 73274,99
203.WiemCoJem813271,67
204.Zdrowe przekąskiSułkowice268,33
205.Zielone GroszkiGdynia261,00
206.JagódkiKIELCE258,99
207.Szkoła Podstawowa imienia Ojca Świętego Jana Pawła II w Łęgu Tarnowskim klasa IIIbŁęg Tarnowski258,33
208.Szkoła Podstawowa nr 31 z oddziałami integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w KielcachKielce253,33
209.Mądre GłówkiRokietnica241,67
210.Pomidorki - potworkiGolina240,67
211.Ostre PapryczkiGolina238,34
212.PracusieBełk235,34
213.Korzonek Smart KidsKonopiska233,33
214.SuperbohaterowieZabrze233,00
215.OgóreczkiGolina227,32
216.szczypiorki12Nowa Słupia224,00
217.Smaczne WitaminkiWarszawa218,32
218.SP2 Swarzędz 2cSwarzędz211,67
219.Świetliczaki sp 27Poznań209,66
220.SelerKruszyn205,34
221.Piątka TczewTczew204,67
222.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISucha Beskidzka198,34
223.Kropeczki z 3 bKońskie197,99
224.Klasa III B SP3 RYPINRypin189,68
225.Agenci ZdrowiaChorzów189,66
226.Roztańczone nutkiPolkowice188,67
227.Owocowy ogródNowe Miasto nad Pilicą177,33
228.DrugoklasiściBMoszczenica Niżna173,33
229.Wojska klasa 2Wojska170,99
230.Klasa III BGołuchów166,34
231.ZSP11Katowice159,67
232.Trzecioklasiści12Moszczenica Niżna156,67
233.NebrowiaczkiNebrowo Wielkie154,66
234.TruskaweczkiRzekuń154,00
235.DrugoklasiściAMoszczenica Niżna145,67
236.WITAMINERYRokiciny Kolonia143,67
237.DrugaskiBlichowo 61a141,00
238.Zdrowa Szkoła SP CzułówLiszki138,99
239.Szkoła Podstawowa numer 4Kraśnik135,00
240.Szczęśliwa TrzynastkaBabsk122,34
241.Kraina TropicieliSikórz 85121,66
242.JedenastkaSlupsk11Słupsk120,66
243.Ananasy z trzeciej klasySpytkowice119,33
244.Zespół uczniów w świetlicy szkolnejBorowa78,98
MiejsceNazwa zespołuMiejscowośćLiczba punktów
1.Woleńskie WitaminkiWola Radłowska518,33
2.Franciszkański OgródCięcina516,33
3.Ekoludki z klasy 3Pacyna506,66
4.Klasa 3b z GościeradowaGościeradów506,34
5.Zieluń- klasa 3Zieluń506,33
6.IskierkiPiwoda503,01
7.MultiwitaminkiAndrychów502,99
8.Klasa 3 aGościeradów502,01
9.Zespół konkursowy do projektu ,,Zdrowo jem, więcej wiem ''-etap wiosennyPiotrów501,33
10."Owocaki"Rozogi501,00
11.Elfy 2bWarszawa498,34
12.Zespół klasowy pojmujący zdrowe odżywianieHermanowa 212498,00
13.Ananasy z Daszewic - grupa świetlicowaDaszewice497,33
14.Małe Czerwone JabłuszkaStary Żmigród494,00
15.RzodkieweczkiElbląg493,67
16.OSTRÓWEKOstrówek493,66
Świetlicowe WitaminkiElbląg493,66
18.Owocaki z HuciskaHucisko492,68
19.Gang WitaminekGłogów492,66
20.BakłażanyŁaszczów492,00
21.Klub Świadomych Konsumentów - III bBrzóza Królewska 484491,33
22.DociekliwiStary Lubosz491,01
23.Dzieci z klasy IIISufczyn489,67
24.Dzieciaki OwocakiBudzisław Kościelny489,34
25.Mali pożeraczePszczyna486,01
TRUSKAWKIElbląg486,01
27.AugustynkiAugustów485,33
28.Klasa 2 Nebrowo WielkieNebrowo Wielkie482,00
29.Klasa III aFrampol480,67
30.Zdrowe ŁobuziakiWitkowice479,01
31."Witaminowi detektywi"Jelonki479,00
32.Witaminowy szałNasutów478,99
33.Klasa 3a KopankaKOPANKA478,32
34."Witaminolubni"Piła473,00
35.Talenciaki zgranej pakiBudzisław Kościelny470,00
36.Wesoła klasGłogówek465,67
37.OwocusieLędziny465,32
38.Szkoła Podstawowa w PomierzyniePomierzyn462,32
39.Niepubliczna Szkoła Podstawowa w LubskuLubsko461,66
40.Zgrabne FasolkiWyśmierzyce456,33
41.Klasa 2 c SP 12 JasłoJasło453,34
42.Dzieciaki owocniakiNowe Ręczaje451,66
43.Zdrowa GromadaNowe451,01
44.Pasjonaci zdrowiaKatowice450,99
45.ŚwierkiJanów450,66
46.SpWyrzyskWyrzysk447,66
47.UrwisyDębice446,01
48.Zespół Szkolno- Przedszkolny w IwałdzieInwałd444,99
49.Odkrywamy światJanuszkowice441,01
50.Witaminki- samo zdrowie !Sulęcin439,66
51.Asy z trzeciej klasy SP9Tomaszów Mazowiecki439,01
52.klasa II ubGłogówek435,99
53.2 BSosnowiec435,67
54.WszędobylscyPszów431,01
55.Brykające KotkiStanisław Górny430,00
56.TruskawkożercyBytom429,34
Pomaranćzowe MarchewkiTurek429,34
58.Wesołe BuźkiChmielnik428,01
59.Asy z trzeciej klasyJarosław427,66
60.OwockiDobiesz422,33
61.Klasa 2c/SP 2 LegionowoLegionowo421,67
62.Owocowa czternastkaSkrzyszów417,00
63.Klasa trzecia RobakowoRobakowo413,33
64.Ekipa 2Malbork409,33
65.ZuchyPokrzywianka406,33
66.Dzieciaki to myKoleczkowo403,66
67.KornelkiŁadna400,34
68.szczypiorki12Nowa Słupia397,01
69.Zakręcone DynieOrzesze-Woszczyce391,67
70.Gang CiekawskichChełmno390,34
71.Klasy I-IIIDąbrowa Górnicza389,33
72.ŚWIADOMA DRUŻYNALublin386,33
73.Szostki na 6Pruszków385,99
74.AncymonkiBełk381,34
75.ZdrowociakiWolbórz379,67
76.Ananasy z trzeciej klasy (3a)Iłowa375,67
77.DzwoneczkiZielkowice374,34
78.Poszukiwacze przygódPokrzywianka372,67
79.ZdrowolubniWarszawa368,33
80."Jabłuszka"Iwowe364,00
81.Dzieci z ZemborzycZemborzyce Tereszyńskie362,33
82.3-WitaminkiDąbrowa Tarnowska353,99
83.Zielone brokułkiPiotrków Trybunalski353,01
84.Wesołe jarzynkiStradomia Wierzchnia348,00
85.FANTASTYCZNA ÓSEMKAGŁOGÓWEK338,67
86.PrzyjacielePleszew334,67
87.Śliwki w kompociePodczerwone324,68
88.BakłażankiTomaszów Mazowiecki323,67
89.szkoła podstawowa wieprzecMaków Podhalański311,67
90.ŚmieszkiJanuszkowice310,68
91.Owocowe buźkiNienadówka303,67
92.grupa świetlica 2Kalisz303,34
93.Pałacowe WitaminkiBorzęciczki 11300,67
94.PracusieBełk274,33
95.Kluseczki 18Krzyżanów272,34
96.pajączkiBełk264,66
97.ZSP11Katowice258,33
98.Mocne NotyleStronie248,00
99.UczniakiMielec231,32
100.Zielone GroszkiGdynia205,34
101.Pomidorki - potworkiGolina201,33
102.Ostre PapryczkiGolina199,67
103.OgóreczkiGolina198,00
104.warzywkaRĘBIELICE KRÓLEWSKIE197,01
105.Mądre GłówkiRokietnica188,67
106.Ekipa WarzywkoKostrzyn nad Odrą162,67
107.TrójeczkaSiemianowice Śląskie159,67
108.Owocowy ogródNowe Miasto nad Pilicą158,00
109.JedenastkaSlupsk11Słupsk151,00
110.Piątka TczewTczew141,67
111.Gruszeczki KamieńskKamieńsk127,67
112.Wita MinkiMielec100,00
113.Szkoła Podstawowa numer 4Kraśnik97,66
114.KROKODYLKIStobno Siódme89,00
115.Agenci ZdrowiaChorzów80,00
116.SelerKruszyn60,34
117.cukinie90Gniezno53,34
118.GROCHOWIAKIGROCHÓW47,34
MiejsceNazwa zespołuMiejscowośćLiczba punktów
1."Owocaki"Rozogi992,34
2.Klasa 3b z GościeradowaGościeradów983,33
3.Gang WitaminekGłogów980,64
4.Franciszkański OgródCięcina976,99
5.Woleńskie WitaminkiWola Radłowska976,00
6."Witaminolubni"Piła970,67
7.Zieluń- klasa 3Zieluń970,00
8.Ekoludki z klasy 3Pacyna960,32
9.Małe Czerwone JabłuszkaStary Żmigród958,00
10.Witaminowy szałNasutów940,01
11.Świetlicowe WitaminkiElbląg937,99
12.MultiwitaminkiAndrychów935,00
13.Mali pożeraczePszczyna932,68
14.DociekliwiStary Lubosz929,35
15.Zespół klasowy pojmujący zdrowe odżywianieHermanowa 212927,32
16.IskierkiPiwoda924,68
17.Ananasy z Daszewic - grupa świetlicowaDaszewice922,34
18.OSTRÓWEKOstrówek920,66
19.Elfy 2bWarszawa916,33
20.Klasa 3a KopankaKOPANKA914,65
21.Zdrowe ŁobuziakiWitkowice908,67
22.Klasa III aFrampol906,68
23.RzodkieweczkiElbląg905,01
24.OwocusieLędziny892,31
25.TRUSKAWKIElbląg885,34
26.Dzieci z klasy IIISufczyn883,01
27.Zespół Szkolno- Przedszkolny w IwałdzieInwałd878,31
28.AugustynkiAugustów873,67
29.Klasa 2 c SP 12 JasłoJasło867,34
30.Dzieciaki OwocakiBudzisław Kościelny864,67
31.Klasa 3 aGościeradów860,01
32.Wesołe BuźkiChmielnik858,68
33.ŚwierkiJanów855,66
34.Zdrowa GromadaNowe854,34
35.Dzieciaki owocniakiNowe Ręczaje849,66
36.Szkoła Podstawowa w PomierzyniePomierzyn820,32
37.SpWyrzyskWyrzysk814,00
38.Owocowa czternastkaSkrzyszów811,00
39.Ananasy z trzeciej klasy (3a)Iłowa810,67
40.Pomaranćzowe MarchewkiTurek804,34
41.Pasjonaci zdrowiaKatowice801,66
42.OwockiDobiesz796,33
43.ZuchyPokrzywianka792,00
44.Gang CiekawskichChełmno791,34
45.Szostki na 6Pruszków785,65
46.UrwisyDębice781,34
47.Zakręcone DynieOrzesze-Woszczyce779,33
48.Klasa trzecia RobakowoRobakowo765,34
49.Klasy I-IIIDąbrowa Górnicza757,99
50.AncymonkiBełk755,34
51.Poszukiwacze przygódPokrzywianka739,67
52.TruskawkożercyBytom734,01
53.Dzieci z ZemborzycZemborzyce Tereszyńskie720,99
54.Asy z trzeciej klasyJarosław713,98
55.3-WitaminkiDąbrowa Tarnowska698,99
56.Śliwki w kompociePodczerwone698,35
57.ŚWIADOMA DRUŻYNALublin683,00
58.PrzyjacielePleszew647,66
59.szkoła podstawowa wieprzecMaków Podhalański642,67
60.BakłażankiTomaszów Mazowiecki636,01
61.Kluseczki 18Krzyżanów621,67
62.szczypiorki12Nowa Słupia621,01
63.pajączkiBełk586,32
64.Owocowe buźkiNienadówka585,33
65.PracusieBełk509,67
66.Zespół konkursowy do projektu ,,Zdrowo jem, więcej wiem ''-etap wiosennyPiotrów501,33
67.Owocaki z HuciskaHucisko492,68
68.BakłażanyŁaszczów492,00
69.Klub Świadomych Konsumentów - III bBrzóza Królewska 484491,33
70.warzywkaRĘBIELICE KRÓLEWSKIE488,01
71.WarzywniakiCiecierzyce482,33
72.Klasa 2 Nebrowo WielkieNebrowo Wielkie482,00
73."Witaminowi detektywi"Jelonki479,00
74.Talenciaki zgranej pakiBudzisław Kościelny470,00
75.Zielone GroszkiGdynia466,34
76.Wesoła klasGłogówek465,67
77.AmarantuskiJaroszki465,01
78.Niepubliczna Szkoła Podstawowa w LubskuLubsko461,66
79.Zdrowe BuźkiGłubczyce456,34
80.Zgrabne FasolkiWyśmierzyce456,33
81.Klasa 3A SP15 krakówKraków455,66
82.Klasa 2a SP1 LesznoLeszno453,33
83.Owocowe dzieciRopica Polska453,00
84.Alibaba i 20 kucharzyPiła452,02
85.MądralkiBiórków Wielki446,99
86.Super-ZdrowiGrodzisk Mazowiecki443,33
87.Czarne JagódkiKutno442,99
88.Sałatka jarzynowaGóra442,66
89.Trzeciaki - dzieciaki.Załuże442,33
90.Pomidorki - potworkiGolina442,00
91.Odkrywamy światJanuszkowice441,01
92.Witaminki- samo zdrowie !Sulęcin439,66
93.Asy z trzeciej klasy SP9Tomaszów Mazowiecki439,01
94.Ostre PapryczkiGolina438,01
95.Bystre ŻurawieŻurawiczki436,34
96.klasa II ubGłogówek435,99
97.2 BSosnowiec435,67
98.Klasa TrzeciaKOPYTOWA434,33
99.ZTD i ZTFSieradz431,01
WszędobylscyPszów431,01
100.Mądre GłówkiRokietnica430,34
101.Brykające KotkiStanisław Górny430,00
102.NEKTARYNKIKlucze428,67
103.Zdrowe przysmakiKońskie428,34
104.KapuśniaczkiDrogosze428,33
105.Klasa 3 PSP Staniszcze Małe - SpórokStaniszcze Małe427,34
106.OgóreczkiGolina425,32
107.Witaminki czwóreczkiJarosław425,00
108.ZdrowisieLipie423,67
109.Klasa 2c/SP 2 LegionowoLegionowo421,67
110.Klasa 2A - MorzeszczynMorzeszczyn420,00
111.MarakujeSzczecin419,66
112.ZSP11Katowice418,00
113.Szkoła Podstawowa nr 22Dąbrowa Górnicza417,33
114.klasa 3-WitaminkiJastrzębiec416,67
115.Trzeciaki z ÓsemkiSanok416,66
116.Uczniaki zdrowiakiKomańcza416,00
117.ANANASYNowy Tomyśl415,68
118.AGREŚCIKINowy Tomyśl415,00
włoszczyzna królowej BonyKnyszyn415,00
119.Szkoła Podstawowa w Gminie MalborkMalbork412,00
Klasa IIIB SP ReczRecz412,00
120.Ekipa 2Malbork409,33
121.SP1 Szklarska Poręba kl.IIISzklarska Poręba409,00
122.ArbuzySzczecin408,00
123.MarchwiakiTarnowskie Góry407,99
124."Detektywi na tropie zdrowego żywienia"Brzeg Dolny407,67
125.Uczniowie klasy drugiejTychy407,33
126.Rzodkiewki EwkiZemborzyce Tereszyńskie406,99
127.Morelki9Dzierżoniów405,99
128.3cPiaski404,33
129.Dzieciaki to myKoleczkowo403,66
130.RZODKIEWKIMysłowice403,33
131.Witaminki 2aTomaszów Mazowiecki401,32
132.KornelkiŁadna400,34
133.PODHALAŃSKIE WITAMINKIBańska Wyżna398,33
134.Klasa II c- SP 3 RypinRypin397,33
135.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w BratkowicachBratkowice396,00
136.Drugoklasiści z GadkiGadka395,34
137.Zdrowe Witaminki z klasy IIGrabów nad Wisłą 57395,33
138.ChapusieSmołdzino393,33
139.Grupa świetlicowaBudzów392,68
140.WisienkiKlucze392,67
141.TezeciakiKietlin392,32
142.Międzyrzecze 2aMiędzyrzecze Górne392,00
Klasa IIIA DziemianyDziemiany392,00
143.dwójeczkaŻuromin391,00
144.Drużyna ŚmieszkaŻywocice390,99
145.Witaminki 1Kolonowskie389,66
146.Super klasa IIINakło388,00
147.Szkoła Podstawowa nr 31 Kielce klasa 2bKielce387,33
148.ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KOŚCIELCUKościelec386,68
149.Witaminkowi odkrywcyTomaszów Mazowiecki386,34
150.JodłyJanów385,00
151.Zielone GruszkiNur384,66
Zdrowo zakręceniBraniewo384,66
152.2aLniano384,35
153.Potworowskie PapryczkiPotworów384,32
154.Nowy LubliniecNowy Lubliniec383,68
155.Oddział 2aMalcanów383,00
Brygada ZdrowiaKatowice383,00
156.My- uczniowieTomaszów Mazowiecki381,67
157.SałaciakiKosmolów380,67
158.Zespół klasy III ze Szkoły Podstawowej w SamogoszczySamogoszcz379,67
ZdrowociakiWolbórz379,67
159.Zdrowe SmykiBiałystok378,00
160.Zespół Szkół w Pobiednie im. Jana Pawła II w PobiedniePobiedno377,33
161.Dziewczyny i Chłopacy z 3aFalmierowo377,00
162.WARZYWNIAKNasutów376,33
Uśmiechnięte WitaminkiBrody376,33
163.Zdrowe NatolinkiRadom 15375,67
164.DzwoneczkiZielkowice374,34
165.Klasa II i III MMotkowice374,33
166.Zdrowożercy z Gawlików WielkichGawliki Wielkie374,00
167.ActimelkiTOMASZÓW MAZOWIECKI373,34
168.Yummy VitaminsBoryszów373,01
169.Zielone PomidoryCzeladź371,66
170.Dzieciaki z 3 CKońskie371,00
171.Witaminki2021Rogoźnica370,33
172.ARBUZKIKraków369,33
173.ZdrowolubniWarszawa368,33
174.Mali Odkrywcy 2aGłuchołazy366,33
175.Trzeciaki C z SP2 LubańLubań364,67
176.Jarzynki 2Stryszów364,33
177.EkipaPiotrkówek 75364,00
"Jabłuszka"Iwowe364,00
178.selerkiNowy Tomyśl362,67
179.nasza klasaPoryte362,66
180.TrójkaKoźmin Wielkopolski362,00
181.TROPICIELERZESZÓW360,67
182.Owocowy teamŁęczna359,32
183.Healthy teamSarnaki359,00
Zdrowiaki GołuchowiakiGołuchów359,00
184.leśne borówkiNiziny358,33
Zdrowe słodziakiKwidzyn358,33
185.Witaminkowa szósteczkaOstrołęka356,99
186.Świetlica klasy I-IIITurze Rogi356,34
187.Ekologicznikielce355,66
188.Zielone brokułkiPiotrków Trybunalski353,01
189.BrylantyTomaszów Maz351,67
190.2a ZSP3 MysłowiceMysłowice351,33
191.Trzecioklasiści.Łososina Dolna349,99
192.Witaminki21Tokarnia348,32
193.Wesołe jarzynkiStradomia Wierzchnia348,00
194.Leśne LudkiNur347,32
195.Piątka TczewTczew346,34
196.SP DobrowoDobrowo345,33
Detektywi zdrowiaGnojnik345,33
197.Super kidsTychy342,67
198.Tańczące WarzywaBędzin339,99
199.FANTASTYCZNA ÓSEMKAGŁOGÓWEK338,67
200.Klasa Ib SP nr 2 w JarosławiuJarosłąw338,00
201.Klasa 2aJelenia Góra337,00
202.klasa 2 a TrójkaBiłgoraj336,67
203.TrzecioklasiściDonaborów336,65
204.Tropiciele zdrowiaSochaczew336,00
205.Owocowy ogródNowe Miasto nad Pilicą335,33
206.zdrowo-owocowo2aRzekuń334,00
207.Klasa 2a w SP nr 2 w NysieNysa330,00
208.FajniakiSzadek323,33
Czerwone JabłuszkaKosmolów323,33
209.BrzoskwinkiTrębaczew321,67
210.Witaminowi odkrywcyKlucze314,66
211.SPS 2Szymbark314,33
212.Klasa II - MarchewkiJastrzębiec 17312,00
213.Szkoła Podstawowa imienia Ojca Świętego Jana Pawła II w Łęgu TarnowskimŁęg Tarnowski310,99
214.ŚmieszkiJanuszkowice310,68
215.SP Kapałów klasa IIKapałów305,34
216.fit trzeciakiGołuchów303,68
217.grupa świetlica 2Kalisz303,34
218.KangurySzczerców303,33
219.Pałacowe WitaminkiBorzęciczki 11300,67
220.Zdrowi Trzecioklasiści 2Żywocice300,33
221.KraszankiStary Kraszew299,33
222.BOHATEROWIE ZDROWEGO ODŻYWIANIANIEZABYSZEWO293,67
223.JabłuszkaKoźle289,99
224.Zdrowo zakręceni 3bSwarzędz287,00
225.Klasa 3a SP nr8Tomaszów Mazowiecki286,66
226.Klasa III, SP6 Nowy SączNowy Sącz283,33
227.glodziakiJelenia Góra278,66
228.Klasa 2B Szkoła Podstawowa w Brzeziej ŁąceBrzezia Łąka277,67
229.Zespół Szkolno PrzedszkolnyRudziniec276,00
230.Pubiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Brudkach StarychBrudki Stare 73274,99
231.WiemCoJem813271,67
232.JedenastkaSlupsk11Słupsk271,66
233.Agenci ZdrowiaChorzów269,66
234.Zdrowe przekąskiSułkowice268,33
235.SelerKruszyn265,68
236.JagódkiKIELCE258,99
237.Szkoła Podstawowa imienia Ojca Świętego Jana Pawła II w Łęgu Tarnowskim klasa IIIbŁęg Tarnowski258,33
238.Szkoła Podstawowa nr 31 z oddziałami integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w KielcachKielce253,33
239.Mocne NotyleStronie248,00
240.Korzonek Smart KidsKonopiska233,33
241.SuperbohaterowieZabrze233,00
242.Szkoła Podstawowa numer 4Kraśnik232,66
243.UczniakiMielec231,32
244.Smaczne WitaminkiWarszawa218,32
245.SP2 Swarzędz 2cSwarzędz211,67
246.Świetliczaki sp 27Poznań209,66
247.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła IISucha Beskidzka198,34
248.Kropeczki z 3 bKońskie197,99
249.Klasa III B SP3 RYPINRypin189,68
250.Roztańczone nutkiPolkowice188,67
251.DrugoklasiściBMoszczenica Niżna173,33
252.Wojska klasa 2Wojska170,99
253.Klasa III BGołuchów166,34
254.Ekipa WarzywkoKostrzyn nad Odrą162,67
255.TrójeczkaSiemianowice Śląskie159,67
256.Trzecioklasiści12Moszczenica Niżna156,67
257.NebrowiaczkiNebrowo Wielkie154,66
258.TruskaweczkiRzekuń154,00
259.DrugoklasiściAMoszczenica Niżna145,67
260.WITAMINERYRokiciny Kolonia143,67
261.DrugaskiBlichowo 61a141,00
262.Zdrowa Szkoła SP CzułówLiszki138,99
263.Gruszeczki KamieńskKamieńsk127,67
264.Szczęśliwa TrzynastkaBabsk122,34
265.Kraina TropicieliSikórz 85121,66
266.Ananasy z trzeciej klasySpytkowice119,33
267.Wita MinkiMielec100,00
268.KROKODYLKIStobno Siódme89,00
269.Zespół uczniów w świetlicy szkolnejBorowa78,98
270.cukinie90Gniezno53,34
271.GROCHOWIAKIGROCHÓW47,34
MiejsceNazwa zespołuMiejscowośćLiczba punktów
1.Asy z 1 klasyGołębiewek Nowy1 015,69
2.Leśne JagódkiDzierżoniów983,00
3.Klasa 1b zsp3Ustroń980,00
4.Grupa PrzedszkolnaCiężkowice 36972,31
5.Mądre SowyRumia968,00
6.Kolorowe MotylkiŚwiętoszowice966,01
7.Ananasy z pierwszej klasySkomielna Czarna960,35
8.Rybki w PodwilkuPodwilk951,67
9.MIEJSKIE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM.MARII KONOPNICKIEJ W BOLESŁAWCUBOLESŁAWIEC940,99
10.Przedskolaki BystrzakiStare Budkowice938,99
11.PUCHATKI NR 1Ostrów Wielkopolski922,00
12.ChampionyKlucze920,00
13.Grupa ŻółtaBrzeg910,31
14.POZIOMECZKIKRAŚNIK908,00
15.Biedronki IVCTurek901,67
16.EksperciPruszków876,01
17.Żabki w ciapkiRóżyca874,67
18.PlastusieBiałystok872,65
19.Przedszkole ZabełkówZabełków863,99
20.ZdrowojadkiDys858,66
21.RekinkiKatowice855,32
22.Witaminkowe skrzatyOstaszewo850,02
23.oddział przedszkolnyKĄTY837,34
24.Mali SportowcyMielec835,67
25.Mali OlimpijczycyMielec819,99
26.MarchewczakiKielce817,99
27.SerduszkaGrudziądz814,66
28."Żabki"Chorzów812,99
29.Oddział przedszkolny "Słoneczka"Brzozie Lubawskie808,33
30.Klasa IMańkowice807,32
31.Sześciolatki PszczółkiCzerwonka Włościańska806,66
32.TuptusieGorzów Wielkopolski805,35
33.Pierwszaki-KubusieBełk803,66
34.Grupa IV "Żabki"Konin801,00
Mądre PszczółkiTrąbki801,00
35.Oddział Przedszkolny i klasa I Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w NetcieNetta Pierwsza799,33
36.ZDROWE SRARSZAKIPiława Górna792,00
37.Pierwszaki bystrzaki!Siemianowice Śląskie790,02
38.Klasa 1a BierzwnikBierzwnik782,68
39.Grupa IVBWarszawa781,00
40.Owocowe przedszkolakiSanok775,00
41."Sówki" z WęsiorWĘSIORY772,00
42.SKRZATY29GORZÓW WIELKOPOLSKI770,64
43.NiestraszkiCzeladź766,67
44.SkrzacikiPokrzywianka766,33
45.Złote RybkiBogacica765,33
46.Tropiciele DopiewoDopiewo762,99
47.rozczochrane szczypiorkiBierawa759,00
48.SzczypiorkiPiaski755,33
49.Klasa 1BPińczów750,67
50.Mali ZachełmnianieZachełmna743,67
51.WitaminiakiTomaszów Mazowiecki742,67
52.ZdrowinkiŁódź732,66
53.klasa 1 - 2021/2022Zachełmna724,34
54.Grupa ZielonaBrzeg723,00
55.SówkiZgierzZgierz721,68
56.Wspaniali artyściSłubice714,33
57.Przedszkole WieszowaWieszowa713,66
58.TygrysyPierściec710,34
59.PromyczkiKutno691,67
60.Agnieszka Ptak - klasa 1aBełk686,68
61.Zerówka w Szkole Podstawowej w Gminie MalborkMalbork683,00
62.ZdrowołakiOświęcim680,36
63.SosnyJanów669,67
64.PIĄTECZKALubin668,32
65.SarenkiStare Miasto660,35
66.MP nr 24Katowice654,99
67.ParóweczkiWałbrzych652,33
68.Pierwszaki z ZegartowicZegartowice648,34
69.ZdrowiakiDębice 29645,68
70.ZeróweczkaMiędzybrodzie Żywieckie638,99
71.Jeżyki39Dąbrowa Górnicza635,68
72.Oddział przedszkolny 0B PolicePolice635,67
73.Oddział przedszkolny 0BChełmno634,67
74.ZdobywcySolec Kujawski624,67
75.Sowy 6 latkiStare Miasto624,66
76.Klasa 1 aStrzelce Krajeńskie619,00
77."Króliczki"Tychy618,67
78.AniołkiSzczerców614,01
79.Jagódki WilkowyjeTychy610,99
80.Przedszkole nr 2 grupa ŻabkiSuwalki607,34
81.Drużyna WitaminCzęstochowa605,99
82.Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach, Klasa 1 cKielce592,32
83.Pomarańczowe TygrysyMierzyn581,33
84.Kotki 25Świętochłowice569,67
85.DębyJanów559,00
86.ELFY IZBICKOIzbicko558,99
87.LISKI 6- LATKISTARE MIASTO556,35
88.Biedronki z 5Lębork554,02
89.GruszkiDobiesz553,67
90.marcheweczki18Nowa Słupia546,66
91.IrysyŚciechów541,00
92.Śpiewające starszakiLębork537,67
93.UfoludkiKielce523,66
94.Zdrowe krasnoludkiGródek Szlachecki522,00
95.Przedszkole6.D.G.Dąbrowa Górnicza521,67
96.ODZIAŁ PRZEDSZKOLNY W ŁUCZYWNIEŁuczywno520,67
97.PSZCZÓŁKI ZDROWOJADKIWROCŁAW515,31
98.DELFINKILegnica513,34
99.1E i 1C Szkoła BieruńBieruń512,67
100.Krasnale P22Tychy504,01
101.SmerfiontkaGrojec503,66
102.świetlica 28 kielceKIELCE501,35
103.Witaminki UstkówUstków501,34
104.KalafiorkiSławkowice498,67
105.Żabki2022Myszków497,34
106.Klasa 1a JaktorówJaktorów496,33
107.DZIECIAKI BYSTRZAKIBabsk494,02
108.KropeczkiŻurawiczki491,01
109.Marchewki i jabłuszkaBieganowo487,00
110.MĄDRALE 13Katowice485,00
111.Klasa I z SP KorzeniewoKorzeniewo483,67
112.Klasa 1c OSMWrocław483,00
113.GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1 W DOBREJDOBRA482,66
114.WiewiórkiNieledwia481,33
115.SmakoszLiszyno480,99
116.SupersmykiKRASZKOWICE479,00
117.ŻabyPiotrków Trybunalski477,66
118.ZdroVitkiPułtusk476,66
119.Wyspa OdkrywcówGdynia476,01
120.Drużyna ZajączkówBieruń474,99
121.Ananasy z 0b klasySzczecin474,67
122.BoryskiBierzwienna Długa473,34
123.Grupa IIPłock472,66
124.Oddział przedszkolny "0"AIskrzynia471,99
125.Słoneczna klasaKraków469,01
126.NutrispeceŁęg Przedmiejski468,67
127.Wyborne jagódkiStopnica468,34
128.ZdrowolubisieGdów465,99
129.Nasza Klasa IŚwierże465,34
130.Czwórkowe pierwszakiStrzegom465,00
131..SÓWKI.Jaworzno462,67
132.Krasnale JarzębinkaŚrem461,68
133.Starszaki z DąbiaDąbie460,34
134.krasnale i pszczółki z GąsawyGąsawa459,67
135.WiewióreczkiTrzeszczany458,00
136.Grupa XIIPilawa457,01
137.Gadeckie PierwszakiGadka456,33
138.Jabłka iMarchewkiŁuszczów Drugi455,67
139.Sześciolatki z czwórkiGiżycko455,34
140.Przedszkole nr 39 Leśne LudkiPoznań455,33
141.Ananaski z grupy VIIIPisarzowice455,00
142.GRUPA 6Kiełczów454,67
143.Przedszkole przy Szkole Podstawowej Jabłonka - BoryJabłonka Orawska452,98
144.Pierwszaki z GolinyGolina451,66
145.ZSP1AŁańcut450,99
146.Rumiane jabłuszkaWyśmierzyce449,66
147.Tygryskipm13Będzin449,33
148.Dzielne starszakiPisarzowice449,00
149.Szkoła Podstawowa nr 1 w CieszynieCieszyn448,99
150.Niepubliczne Przedszkole BratekMarki447,66
151.Swojaki - ZdrowiakiZgierz447,00
152.Szaraki BystrzakiWarszawa446,67
153.MaczkiPrzedmieście Dubieckie445,65
154.JabuszkaKrzętów444,33
155.BohaterowieWieluń442,67
156.Motyle CytrynkiKOŚCIERZYNA442,33
157.GumisiePolkowicePolkowice442,01
158.Klasa 1b z ŻywcaŻywiec441,34
159.Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana AndersenaBolechowie-Osiedle441,01
160.Klasa 1 BBaranów438,33
161.Klasa 1eKielce438,32
162.Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w SzemudzieSzemud433,00
163.Oddział IV SkrzatyPołczyn - Zdrój431,00
164.CytrynkiWitaminkiNowy Tomyśl429,33
165.Przedszkole BabiakBABIAK427,34
166.AnanaskiNatolin426,99
167.Ananaski2021Bielicha425,33
168.Zdrowe Misiesufczyn425,00
169.Niepubliczne Przedszkole BalbinkaGowarzewo424,00
170.Happy DaysZielona Góra423,68
171.Ja Ty MyElbląg423,33
172.Grupa IPłock422,33
Grupa 03Sułów422,33
173.Zdrowe owocakiChełmno422,00
174.AAmyZdrowojAdkiStargard420,66
175.Grupa JeżykiKatowice419,33
176.Owocowe UrwisyCzęstochowa418,00
177.Zielone KoniczynkiSułkowice417,00
Super smyki 0A i 0Bkulesze kościelne417,00
Wesołe KrasnoludkiSzklarska Poręba417,00
178.Klasa I-IIIkoxmin Wlkp.414,99
179.Przedszkole Samorządowe w BrzezinceBrzezinka413,99
180."Zdrowe Pierwszaki - wiedzą, co jedzą"Słubice413,00
181.Tygrysy 301WARSZAWA412,66
182.Szkoła Podstawowa nr 2 w Bielsku PodlaskimBielsk Podlaski411,66
183.Wróbelki ElemelkiGrodzisk Mazowiecki411,00
Pierwsza ADziadowa Kłoda411,00
184.EmotkiPińczów410,67
185.DYNIOWE ZABAWYDrygały410,33
186.Przedszkole Miejskie Nr 15 "Kolorowy Wiatraczek" w SłupskuSłupsk409,99
187.Grupa Żabki - zerówkaSmołdzino409,34
188.Zdrowe odżywianieUszew409,01
189.OWOCOWO - WARZYWNE GUMISIEWarszawa406,99
190.Zuchy9Ostrów Mazowiecka406,00
191.OdkrywcyTarnowskie Góry404,34
CebulakiPiotrków Trybunalski404,34
192.ZdrowożercyKraśnik402,34
193.Jabłuszka 1aJózefów402,00
Grupa V IntegracyjnaBochnia402,00
194.Sześciolatki z Pogodnych SuwałkSuwałki401,67
195.KabanoskiBiała Piska400,66
196.Świetlica klasa IWęgrów399,34
197.Grupa 5Turek399,32
198.Grupa "1"Rzeszów398,68
199.anntechnicKamień398,34
200.KotyWarszawa398,00
201.ZSS Inwałd PrzedszkoleInwałd391,33
202.Kreatywne BiedronkiTaczanów Drugi391,00
203.Jeżyki BajkaChojnice389,67
204.Grupa Żabki 5 - 6 latkiKobiór389,33
205.ZeróweczkiOpalenica389,00
206.MOTYLKI z MaluszkaOstrów Wielkopolski388,33
207.zespół terapeutyczny "B" i "C"Sieradz386,33
208.Misie klasa 1Ostróda385,34
209.I c SP3 RypinRypin385,32
210.Owocowe słodziakiBiałystok385,00
211."Bociany"Szamotuły383,66
212.Wesołe WitaminkiTrębaczew382,67
Głodne SówkiNur382,67
213.Przedszkole Miejskie Nr 9 Bajkowa kraina w OstrołęceOstrołęka381,99
214.Oddział zerowy pięciogodzinny przy Szkole Podstawowej nr 2 w CzerskuCzersk381,34
215.SOSW Police Klasa 1bPolice381,00
216.Słonka 1aMalcanów380,66
217.Smerfy PowerChrzanów380,00
Gr SówkiTarnowskie Góry380,00
218.Słodziaki owocakiKopytowa378,33
219.Zerówiaki-PrzedszkolakiRudno377,01
220.Sówki Kolorowa krainaStrzelin377,00
221.Sportowcy z dwunastkiSiedlce376,67
222.ŻabkiRokitno374,66
Smerfne StarszakiKrzesławice374,66
223.Skępskie SkrzatySkępe374,00
224.Mali PrzyjacieleMielec373,67
225.Ananasy z 1 klasyCetula373,34
226.klasa1csp10pruszkówPruszków371,34
227.Zdrowe Smaki PrzedszkolakiRumia371,33
ZielonkiŚwidwin371,33
228.Dzielni OdkrywcyWyszków367,99
229.Pierwszaki z TrójkiSędziszów Małopolski367,34
230.Tropiciele z TrójkiPiła367,00
231.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyWitkowice364,67
232.Żabki z PromyczkaSłupsk363,69
233.TYGRYSKI 2021/22SOSNOWIEC363,34
234.SowyCzaplinek362,33
235.Wiewiórko-badaczeInowrocław362,01
236.0ePszczółki362,00
237.Przedszkole nr 2Pruszków361,67
238.grupa nr 4KATOWICE361,34
239.Słodkie MarchewkiGdynia360,32
240.Biedronki_ps1Zelów359,66
241.Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie, klasa I aOstróda359,33
242.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr. 1Tomaszów Mazowiecki358,67
243.Pierwszaki z DwójeczkiKraśnik358,00
244.ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY z POLKOWICPOLKOWICE356,00
245.PieskiŻory355,67
246.KropkiStary Skarżyn353,32
247.SpryciarzeKraków353,00
WitasieNasutów353,00
248.Incy Wincy TeamJulianów352,67
249.Grupa VII integracyjna WiewiórkiGiżycko352,33
250.DziewiąteczkaOlsztyn351,00
251.ZDROWOLUDKIRADOMYŚL NAD SANEM350,34
ZAJĄCZKIKOBIÓR350,34
252.MotyleKraśnik349,99
253.Klasa I B ZSP w StawigudzieStawiguda348,99
Mądre DzieciGoszczanów348,99
254.ŻółtaLegionowo348,34
Starszaki PszczółkiŚwiętoszówka348,34
255.Zajączki 25Suwałki347,68
256.Branica słodziakiBranica Radzyńska 36A 21-300 Radzyń Podlaski347,67
257.ZSP1BŁańcut347,33
Grupa Nutki"Nysa347,33
258.Czerwone JabłuszkoDąbie346,33
259.Owocowe Ludki 2021Zubrzyca Dolna345,67
260.Super TropicieleŁozina345,35
261.Mali Poszukiwacze ZdrowiaMazowszany345,34
262.ŻabeczkiŚwilcza345,00
263.Słoneczka ze SłonecznejLubliniec344,00
264.Klasa 1 A Szkoła Podstawowa nr 110 w WarszawieWarszawa343,67
265.Super WitaminkiPiotrków Trybunalski343,33
266.KRASNALE Z PRZEDSZKOLA NR 7Kościerzyna341,67
267.Kolorowe motyleŚwilcza341,66
268.Suwalskie PszczółkiSuwałki341,33
269.Gr III Słoneczka z Milówki 2021/2022Milówka340,66
270.Zielone żabkiŚwilcza338,67
271.grupa 4 MP4Legnica337,00
272.Pierwszaki z WierzchosławicWierzchosławice336,34
273.Przedszkole nr 31 "Pod Tęczą" - "Radosne Obłoczki"Konin336,01
274.ChochlikiSkarżysko-Kamienna336,00
JEŻYKI PM12 INTEGRACYJNEJAWORZNO336,00
275.Grupa II-ga14-330 Małdyty335,67
276.ChmurkiSulejówek335,67
277.CzarodziejeRogoźno335,66
278.RybkiZegrze335,33
279.Kucykowa KrainaKalinówka335,00
280.1CSP2Kraśnik333,99
281.Zespół Szkolno - Przedszkolny w RudnieRudno333,33
282.Witaminki z pierwszej klasyPiotrków Trybunalski333,01
283.Witaminki z Zielonego OgroduWarszawa331,34
284.KrecikiChojnice331,01
285.Róża Klasa 1cSzczawno-Zdrój330,67
286.Mali - WspanialiGłogówek330,33
287.GburkiGorzów Wielkopolski330,01
288.Jagódki PP3Rydułtowy328,65
289.Witaminki z jedynki.Szklarska Poręba327,99
290.PSP RzędzinyDobra327,67
291.PrzyrodnicySosnowiec327,34
292.BałwankiPiotrkówek326,00
293.Motylki KupKup325,99
294.Marchewkowe polaGorlice325,66
Klasa 1b SSP nr 3 w SuchedniowieSuchedniów325,66
295.Grupa 4 BiedronkiCzęstochowa325,33
296.OrlikiTychy324,99
297.Grupa "Sówki"Głogów Małopolski324,68
298.Zerówka elfyWadowice324,34
299.Kubusie.2021Wodzisław Śląski323,33
300.OwocoznawcyJózefów nad Wisłą323,00
301.Tropiciele3Ostrów Maz.321,32
302.Szkoła Podstawowa nr2 w ŁosicachŁosice320,00
303.SOSWMyslenice318,34
304.SÓWKI MĄDRE GŁÓWKIMORZESZCZYN317,32
305.Starszaki z 15-stkiJastrzębie-Zdrój317,00
306.Grupa 6bRadom316,01
307.Klasa 1b Mali HimalaiściTychy315,34
308.GRUPA 4BRZEG313,68
309.WAŻNIAKIKrakóa313,66
310.Przedszkole nr 235 "Tęczowe Przedszkole"Warszawa313,00
311.wesołe MarchewkiKutno312,99
312.MINIONKILębork312,67
313.Fasolkowe dzieciDzierżenin312,33
314.Grupa "Wiewiórki"Śrem310,33
315.Mali badaczeNowa Wieś310,01
Przedszkolne SłoneczkaIława310,01
316.Super PiątkaJanuszkowice310,00
317.Poszukiwacze zdrowiaSanok309,67
318.ZieloniOLSZTYN309,66
319.Przedszkole z SP nr 2 w SpytkowicachSpytkowice309,01
320.Krasnale 3Gorlice308,33
321.Przedszkole Publiczne nr 3 w KolbuszowejKolbuszowa307,99
322.Pierwszaki-spnowacerkiewNowa Cerkiew307,66
323.Starszaki IVLębork306,99
324.wesołe fasolkiPoryte304,68
325.Oddział Przedszkolny przy Szkole podstawowej w WężyskchWężyska304,34
326."SÓWKI"Tarnobrzeg304,33
327.Oddział Przedszkolny PSP Staniszcze Małe - SpórokStaniszcze Małe,303,33
328.Przedszkole w RzewniuRzewnie303,00
329.Zespół klas 1-2 SOSW ZamośćZamość302,33
330.GRUPA VI, PM 33Gorzów Wielkopolski301,33
331.SPS 1Szymbark297,33
332.ŻabolkiŁÓDZ296,67
Przedszkole Małego KsięciaMęcinka296,67
333.Klasa ,,0"Dębów296,66
334.Małe DynieGolina296,34
335.Pierwszaki z klasą.Zemborzyce Tereszyńskie295,34
336.Mądre PieskiRadlin294,67
337.Pszczółki SzczodrzykowoKórnik292,67
kolorowe pszczółkiBolków292,67
338.KamyczkiKamień Śląski292,01
339.Muchomorki KroczyceKroczyce291,33
340.Przedszkole Miejskie Nr 15 "BAJKA"Kutno290,01
341.Bajkowe krasnaleKrosno288,99
342.Starszaki z P6Lębork288,34
343.Oddział przedszkolny w Charłupi WielkiejCharłupia Wielka288,00
344.Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 grupa motylkiBolesławiec286,68
345.NiezapominajkiŁęg Probostwo286,33
346.Biedronki IIIŁaziska Górne286,01
347.Oddział zerowy "b"Czersk283,01
348.Klasa 0Wołowice283,00
349.MiędzyrzeczeMiędzyrzecze Gorne282,99
350.Promyczki z WierzchosławicWierzchosławice282,34
351.Grupa IV "Tygryski"Płock281,66
352.Krasnoludki1Siennica Nadolna281,34
353.BrukselkiKatowice280,68
354.ZupkojadkiNadarzyn279,65
355.ŁOWCY ZDROWIASULĘCIN278,33
356.Jeżyki KroczyceKroczyce278,00
357.JogurcikiJelonki277,66
358.Przedszkole BielskBielsk277,34
359.FIOŁKIKielce277,33
360.Małe witaminkiAndrychów276,35
361.OWOCAŚNIJaworzyna Śląska275,34
362.6 latkiJasionówka275,33
363.Wesołe JagódkiJanuszkowice275,00
364.WESOŁE SÓWKIBRZEZIA ŁĄKA273,33
365.Smaki-PierwszakiKwaśniów Dolny273,00
366.PSZCZÓŁKI 45KATOWICE271,00
Oddział Przedszkolny gr 0BŚwiątniki Górne271,00
367.Grupa SkrzatyKielce269,67
368.Wesołe PrzedszkolakiStronie269,66
369.Zdrowe pierwszaczkiBrzeźnica267,33
370.MP41Częstochowa265,01
371.zespół przedszkolny - starszakiKatowice263,99
372.Klasa 1- Szkoła Podstawowa w MazowszuMazowsze261,01
373.Klasa 0, SP6 Nowy SączNowy Sącz259,99
374.- ELFY- sześciolatkiSŁUPSK259,34
375.Kubuś PuchatekTUREK258,67
376.Słodkie JabłuszkaMeszno254,67
377.Klasa 1c RedaReda253,33
378.Pszczółki 6Tychy251,01
379.Klasa 1Krakow249,33
380.Pierwszaczki LucynowiaczkiLucynów248,67
381.Sówki11Elbląg247,99
382."Biedronki"Pławno246,33
383.6-latki MielnoMielno243,34
384.FruktojadyKraśnik243,00
385.Klasa 1 B Szkoła Podstawowa nr 110 w WarszawieWarszawa242,01
386.PIERWSZAKI SP2Leszno241,99
387.Przedszkolaczki o bJanów240,01
388.Sówki z zerówkiKatowice236,66
BROKUŁKIKrólowa Górna236,66
389.Zerówiaki KomańczakiKomańcza235,67
390.Klasa 1a Góra PuławskaGóra Puławska234,00
391.1 NASosnowiec232,00
392.1ASPMSKatowice229,99
393.Badacze IIOstrów Mazowiecka223,34
394.Klasa 0ALublin223,33
395.Zespół Szkolno - Przedszkolny nr.1 w Nowym TarguNowy Targ222,33
396.Przedszkole Mejskie Integracyjne nr 5 im. Misia UszatkaLegionowo221,68
397.Klasa1aKraków218,67
398.Przedszkole nr 6 w ZawierciuZawiercie218,66
399.MarynarzeWrocław218,00
400.klasa pierwsza eKraków214,33
kalafiorki i pomidorkiSztynwag214,33
401.Mądre SówkiRumia214,00
402.Master ClassOpole213,34
403.Pierwszaki na szóstkęOstrów Wielkopolski212,00
404.Oddziały przedszkolneŁęczna209,00
405.BiedronkiSzczodrzykowoSzczodrzykowo207,67
406.Pajączki 17Elbląg207,33
407.Owocowe BystrzakiSiemianowice Śląskie207,00
408.CzereśnieMyślenice200,67
409.Witaminki z klasy 1bBrzeźnica196,67
410.Sówki PM35Sosnowiec196,00
411.DąbrówkiPolice195,00
412.Pszczółki IIIŁaziska Górne189,99
413.Ps14 grupa7Białystok184,00
414.KropelkiBiała Piska181,34
415.kl1cTychy180,66
416.Krasnale i SmerfyTyczyn179,00
417.Ładnieńskie Latorośle :)Ładna169,34
418.Grupa 0aWarszawa148,67
419.DinusieMysłowice137,00
420.Wisienki 0 ASłupsk136,66
421.Przedszkole Słoneczne SkrzatyParkowo123,67
422.Wisienki 2022Warszawa121,66
423.Malinki'21Międzyleś106,67
424.Żabkip39dgDąbrowa Górnicza106,34
425.Zdrowi na 6Łańcut57,33