Przypominamy, że raport z realizacji wiosennych zadań należy przesłać do 10 maja br. Tego dnia biuro konkursu będzie czynne do godziny 17:00. Po tej godzinie nie będziemy mogli Państwu pomóc w logowaniu lub z innymi problemami technicznymi.

Prosimy o jak najszybsze sprawdzenie, czy mogą Państwo:

  • zalogować się na stronie projektu,
  • uzupełniać raporty oraz wgrywać do nich załączniki.

Od 11 do 17 maja włącznie można przesyłać raporty, ale za każdy dzień spóźnienia naliczanych jest 5 punktów karnych.

W poniższej aktualności przypominamy:

Więcej praktycznych informacji znajduje się w Przewodniku po projekcie: zdrowojem.fundacjabos.pl/przewodnik-po-projekcie

Jak się zalogować i odzyskać hasło?

Po rejestracji na adres e-mail opiekunki/opiekuna powinna trafić wiadomość potwierdzającą rejestrację wraz z hasłem do logowania.

Uwaga! Warto sprawdzić folder SPAM, bo czasem tam trafiają tego typu wiadomości. Jeśli ktoś nie otrzymał potwierdzenia, prosimy o zgłoszenie tego pod adresem: zdrowojem@fundacjabos.pl.

Resetowanie (odzyskiwanie) hasła i jego zmianę opisaliśmy w instrukcji odzyskiwania i zmiany hasła, która jest dostępna na stronie projektu w zakładce Materiały oraz obok.

Jak napisać i przesłać raport z realizacji zadań?

Raport należy stworzyć na stronie projektu po zalogowaniu. Możliwość opisania realizacji poszczególnych zadań mają Państwo w planie zadań bezpośrednio pod opisem danego zadania.

PLANIE ZADAŃ należy wybrać odpowiedni etap i zadanie do opisania. Po przejściu do poszczególnych zadań znajdują się dwie zakładki:

  • Opis zadania – tu znajduje się krótki opis oraz materiały do pobrania,
  • Raport – tu znajdują się wytyczne do napisania raportu, a po zalogowaniu formularz do uzupełnienia.

Przygotowaliśmy dla Państwa wytyczne do raportów oraz instrukcję, która krok po kroku prowadzi przez proces tworzenia raportów.

Zarówno instrukcję, jaki i wytyczne znajdą w Planie Zadań na stronie projektu oraz poniżej: