Wtorek, 19 marca 2019 roku

OSTATNIA SZANSA NA UDZIAŁ W PROJEKCIE!

Serdecznie zapraszamy do udziału w etapie wiosennym, który zakończy tegoroczną edycję projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Zespoły z etapów jesiennego i zimowego mogą kontynuować udział w etapie wiosennym bez żadnych dodatkowych formalności.

Zespoły, które nie brały udziału w poprzednich etapach zachęcamy do rejestracji, która trwa do 27 marca.

Podczas rejestracji polecamy instrukcje, które ułatwią Państwu przejście przez wszelkie formalności:

>>>  Instrukcja rejestracji (plik pdf)

>>>  Instrukcja zatwierdzania zespołu (plik pdf)

Raporty z realizacji zadań zimowych można przesyłać do 8 maja 2019 roku.

Przypominamy również, że Fundacja zmieniła adres i numer telefonu:  Fundacja BOŚ, Żelazna 32, 00-832 Warszawa, telefon: 507 006 579.

Piątek, 15 marca 2019 roku

DZIĘKUJEMY ZA ZIMOWE RAPORTY!

Minął już termin przesyłania raportów z etapu zimowego. Już wkrótce sędziowie przystąpią do pracy i zaczną sprawdzanie raportów.

Jeszcze przez kilka dni, do 20 marca (włącznie), można dosyłać raporty, jeśli ktoś z Państwa wcześniej nie zdążył.  Przypominamy jednak, że począwszy od czwartku, 14 marca, za każdy dzień spóźnienia w przesłaniu raportu naliczanych jest 5 punktów karnych.

Zachęcamy wszystkie zespoły, których raporty mają status „tworzony” do ich uzupełnienia i przesłania.

Polecamy INSTRUKCJĘ PISANIA RAPORTÓW,  która krok po kroku prowadzi przez proces tworzenia i przesyłania raportów.

HASŁO: