Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki Mapa Bank scenariuszy FAQ Patroni Kontakt Polityka prywatności

31.01.2017

 

 

Dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki z etapu jesiennego. Już teraz z radością możemy je Państwu przedstawić.

 

To był rekordowy etap w historii projektu "Zdrowo jem, więcej wiem" - w kategorii zerówek i klas I sklasyfikowanych zostało ponad 600 zespołów, a w starszej kategorii (klasy II-III) ponad 900. 

 

Wszystkie wyniki mogą Państwo obejrzeć w zakładce WYNIKI wybierając odpowiednią kategorię. 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom.

 

Zapraszamy do udziału w etapie zimowym! 

19.01.2017

 

ETAP ZIMOWY 

 

Witamy wszystkich nowych uczestników oraz zachęcamy wszystkich, którzy wystratowali w etapie jesiennym do kontynuacji przygody zimą. 

 

W etapie zimowym tematem przewodnim jest WODA. Do zrealizowania jest 5 zadań: lekcja, dwa konkursy, promocja zdobytej wiedzy w szkole oraz forum zdrowia dla rodziców. Na ich wykonanie jest dużo czasu, ponieważ raporty można nadsyłać aż do 13 marca. 

 

Przypominamy, że raporty mogą nadsyłać jedynie zatwierdzone zespoły. Jeśli chcą Państwa wziąć udział w etapie zimowym, a Państwa zespół nie jest zatwierdzony proszę przesłać do Koordynatora skan podpisanego formularza zgłoszeniowego. 

 

POBIERZ:  Instrukcja wgrywania skanu podpisanego formularza (plik pdf)

REJESTRACJA NOWYCH ZESPOŁÓW
Rejestracji powinien dokonać opiekun nowo powstającego zespołu

 
LOGOWANIE
Login:   

Hasło:   

Zapomniałem hasła

 

Honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy

 

 

PATRONI MEDIALNI

           czytamyetykiety.pl    rodzinny-krakow.pl            

 

 

PARTNERZY