Przypominamy, że tylko do końca dnia (do 23:59:59) można przesłać wiosenny raport bez punktów karnych. System przyjmowania raportów będzie otwarty do 25 maja (włącznie). Jednak od 19 maja za każdy dzień spóźnienia naliczanych jest 5 punktów karnych. Od 26 maja system będzie zamknięty, a sędziowie rozpoczną sprawdzanie raportów.

Mieliśmy kilka zgłoszeń dotyczących problemu z dodawaniem zdjęć do raportu.

Problemem jest brak przycisku do dodawania plików. Wynika on z ustawień przeglądarki, dlatego w takiej sytuacji proponujemy po prostu skorzystanie z innej.

Jeśli jednak nadal nie widzą Państwo przycisku, to prosimy o działanie zgodnie z poniższą instrukcją.

• Proszę sprawdzić, czy przeglądarka jest zaktualizowana, jeśli nie to proszę to zrobić.

W razie dalszych problemów prosimy o zgłoszenie do koordynatora projektu (zdrowojem@fundacjabos.pl).

W wiadomości należy podać następujące informacje:

• nazwa i wersja przeglądarki,
  • informacja czy wykonało się wszystkie kroki powyższej instrukcji.

Polecamy instrukcję tworzenia raportów, która prowadzi krok po kroku przez cały proces: