UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki FAQ Patroni Kontakt Bank scenariuszy  

NAGRODY

Łączna pula nagród wynosi około 30 tysięcy złotych.

NAGRODY GŁÓWNE

W konkursie przewidziane jest pięć nagród głównych  (rzeczowe), przyznawane przez Zespół Sędziowski za uzyskanie najwyższej punktacji z zadań konkursowym w każdym z etapów. Nagrody przyznawane będą oddzielnie w dwóch kategoriach: zerówki i klasy I, klasy II-III. Pięć  najlepszych zespołów z każdej kategorii otrzyma nagrody. Nagrody rzeczowe za etapy są przyznawane członkom zespołu konkursowego i opiekunowi zespołu.

Dodatkowo zostanie stworzona całoroczna klasyfikacja GRAND PRIX dla zespołów, które wzięły udział we wszystkich etapach. Nagrody rzeczowe w klasyfikacji Grand Prix są przyznawane członkom zespołu konkursowego, opiekunowi zespołu oraz szkole.

Pełna lista wyników zostanie opublikowana na stronie projektu w zakładce WYNIKI po zakończeniu każdego etapu. Nagrody i dyplomy zostaną przekazane zwycięskim zespołom po zakończeniu projektu. O sposobie przekazania nagród zwycięskie zespoły zostaną poinformowane po zakończeniu konkursu.

WYRÓŻNIENIA

W każdej kategorii zespoły, które zajmą miejsca 6-10 w klasyfikacji Grand Prix zostaną wyróżnione.  Nagrodę za wyróżnienie otrzyma opiekun zespołu oraz jego członkowie. Lista wyróżnionych zespołów zostanie opublikowana na stronie projektu w zakładce WYNIKI po zakończeniu konkursu.

Wyróżnienia i dyplomy za wyróżnienia zostaną przekazane po zakończeniu projektu. O sposobie przekazania nagród wyróżnione zespoły zostaną poinformowane po zakończeniu konkursu.

DYPLOMY ZA UDZIAŁ

Wszystkie zespoły biorące udział w projekie otrzymają dyplomy, które zostaną rozesłane mailowo.

Ze względu na to, że projekt jest dwuetapowy, a większość zespołów bierze udział w dwóch etapach dyplomy będą rozsyłane w czerwcu przed zakończeniem roku szkolnego.

Zespoły, które potrzebują potwierdzenia udziału lub dyplomów wcześniej powinny skontaktować się mailowo na adres: zdrowojem@fundacjabos.pl.

Partnerzy