UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki FAQ Patroni Kontakt Bank scenariuszy  

MATERIAŁY DO POBRANIA

REALIZACJA ZADAŃ W TRYBIE NAUKI ZDALNEJ

Zadania konkursowe można realizować za pośrednictwem Internetu. Mogą je Państwo modyfikować i dostosować tak, żeby można je było przeprowadzić w warunkach pracy zdalnej. Proszę jednak pamiętać o zrealizowaniu założonych celów w każdym z zadań.

Dokumentację zdjęciową do rapotru mogą stanowić zrzuty ekranów z prowadzonych zajęć, przygotowanych materiałów, itp.

PRZYDATNE PORADNIKI

Internet oferuje wiele możliwości zorganizowania zajęć dla uczniów.  Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało podpowiedzi dotyczące technicznych rozwiązań, które pomagają przeprowadzić zajęcia:

PRZYDATNE NARZĘDZIA

Na stronie superbelfrzy.edu.pl znajduje się  artykuł „Onlinowa szkoła – wirtualne lekcje na platformach edukacyjnych",  w którym znajduje się wykaz ciekawych platform edukacyjnych:  http://www.superbelfrzy.edu.pl/glowna/onlinowa-szkola-wirtualne-lekcje-na-platformach-edukacyjnych/

W przypadku konkursów wygodną formą zorganizowania głosowania na najlepsze prace jest stworzenie ankiety online, która umożliwi głosowanie. Poniżej przedstawiamy przykładowe narzędzia pozwalające tworzyć ankiety:

<<< Wróć do strony MATERIAŁY DO POBRANIA

Partnerzy