UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki Mapa FAQ Patroni Kontakt Bank scenariuszy  
1 234

22.11.2017

JESZCZE PRZEZ TYDZIEŃ MOŻNA DOSŁAĆ RAPORT JESIENNY! 

 

Dziękujemy za wszystkie raporty. Wczoraj (21 listopada) upłynął termin ich nadsyłania.

 

Zachęcamy wszystkie zespoły, które nie zdążyły przesłać raportów do ich uzupełnienia. Będziemy je przyjmowali jeszcze przez 7 dni (do 28 listopada włącznie). Przypominamy jednak, że za każdy dzień spóźnienia będzie naliczanych 5 punktów karnych.

 

>>> POBIERZ:   INSTRUKCJA PISANIA RAPORTÓW   (plik pdf)

31.10.2017

NA REALIZACJĘ ZADAŃ JESIENNYCH POZOSTAŁY 3 TYGODNIE

 

Powoli zbliża się termin nadsyłania raportu z etapu jesiennego. Zostały jeszcze trzy tygodnie.

Raporty można nadsyłać do 21 listopada.

 

Przypominamy, że raport składa się z 6 części, każda z nich poświęcona jest jednemu zadaniu. Raport należy przesłać do oceny dopiero po uzupełnieniu całości, a jego przesłanie blokuje możliwość edycji wszystkich jego części. 

 

Przed rozpoczęciem tworzenia raportu polecamy zapoznać się z wytycznymi, które można pobrać w zakładce  MATERIAŁY.  

 

Polecamy również specjalnie przygotowaną INSTRUKCJĘ PISANIA RAPORTÓW, która krok po kroku prowadzi przez proces tworzenia i przesyłania raportów. 

 

UWAGA! Zespoły, które nie zdążą przesłać raportu do 21 listopada, będą miała jeszcze dodatkowy tydzień na jego dosłanie (do 28 listopada). Jednak za każdy dzień spóźnienia będzie naliczanych 5 punktów karnych. 

LOGIN:
HASŁO: