UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki Mapa FAQ Patroni Kontakt Bank scenariuszy  

18.04.2018

 

Znamy już wyniki drugiego etapu! Wyniki w poszczególnych kategoriach dostępne są w zakładce   WYNIKI. Przypominamy, że w każdej kategorii nagrodzimy 5 najlepszych zespołów. 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom. Zapraszamy do udziału w etapie wiosennym! 

16.04.2018

PRZED NAMI OSTATNI RAPORT!

 

Na przesłanie wiosennego raportu z ostatnich zadań tegorocznej edycji projektu "Zdrowo jem, więcej wiem" pozostały 3 tygodnie. Na raporty czekamy do 8 marca (wtorek). 

 

W raporcie należy opisać realizację 6 zadań (na każde zadanie w raporcie przygotowane jest oddzielne pole). Żeby ułatwić Państwu przeprowadzenie zajęć przesłaliśmy Plakaty z Piramidą Zdrowia. Przypominamy, że raport należy przesłać do oceny dopiero po uzupełnieniu całości, a jego przesłanie blokuje możliwość edycji wszystkich jego części. Przed rozpoczęciem tworzenia raportu polecamy zapoznać się z wytycznymi, które można pobrać w zakładce  MATERIAŁY.  

Jeśli nie otrzymali Państwo plakatów proszę o kontakt: zdrowojem@fundacjabos.pl, 22 532 71 94. 

 

Przygotowaliśmy również  INSTRUKCJĘ PISANIA RAPORTÓW, która krok po kroku prowadzi przez proces tworzenia i przesyłania raportów. 

 

UWAGA! Zespoły, które nie zdążą przesłać raportu do 8 maja, będą miały jeszcze dodatkowy tydzień na jego dosłanie (do 15 maja). Jednak za każdy dzień spóźnienia będzie naliczanych 5 punktów karnych. 

LOGIN:
HASŁO:

Partnerzy

 |