Biorę udział w etapie jesiennym. Czy muszę ponownie rejestrować zespół do etapu zimowego?

Nie. Rejestracja zespołu jest ważna przez cały czas trwania 8 edycji projektu.

Zespół konkursowy rejestruje się do Konkursu raz niezależnie od liczby etapów, w których weźmie udział.

Rejestracja do etapu zimowego obowiązuje jedynie zespoły, które chcą dołączyć do projektu i wcześniej się nie zarejestrowały.

Jak mam napisać raport?Jak odzyskać login i hasło?Mój zespół jest NIEZATWIERDZONY. Dlaczego?Jak zarejestrować zespół do projektu?Czy mogę wziąć udział tylko w jednym etapie?Jak zgłosić zespół do projektu?Do kiedy trwa rejestracja?