Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki FAQ Patroni Kontakt Bank scenariuszy

Czy mogę wziąć udział tylko w jednym etapie?Jak zgłosić zespół do projektu?Do kiedy trwa rejestracja?

Rejestracja do etapu jesiennego trwa do 2 października 2019 roku. Zespoły zgłoszone w tym terminie nie muszą się ponownie rejestrować do kolejnych etapów.

Rejestracja do etapu zimowego (dla zespołów niezarejestrowanych do etapu jesiennego) trwa do 10 stycznia 2020 roku. Natomiast rejestracja do etapu wiosennego (dla zespołów niezarejestrowanych do etapu jesiennego lub zimowego) trwa do 25 marca 2020 roku.