UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki Mapa FAQ Patroni Kontakt Bank scenariuszy  

NAGRODY

Łączna pula nagród wynosi około 30 tysięcy złotych.

NAGRODY GŁÓWNE

 

W konkursie przewidziane jest pięć nagród głównych  (rzeczowe), przyznawane przez Zespół Sędziowski za uzyskanie najwyższej punktacji z zadań konkursowym w każdym z etapów. Nagrody przyznawane będą oddzielnie w dwóch kategoriach: zerówki i klasy I, klasy II-III. Pięć  najlepszych zespołów z każdej kategorii otrzyma nagrody. Nagrody rzeczowe za etapy są przyznawane członkom zespołu konkursowego i opiekunowi zespołu.

 

Dodatkowo zostanie stworzona całoroczna klasyfikacja GRAND PRIX dla zespołów, które wzięły udział we wszystkich etapach. Nagrody rzeczowe w klasyfikacji Grand Prix są przyznawane członkom zespołu konkursowego, opiekunowi zespołu oraz szkole. 

 

Pełna lista wyników zostanie opublikowana na stronie projektu w zakładce WYNIKI po zakończeniu każdego etapu. Nagrody i dyplomy zostaną przekazane zwycięskim zespołom po zakończeniu konkursu, tj. we wrześniu 2016 roku. O sposobie przekazania nagród zwycięskie zespoły zostaną poinformowane po zakończeniu konkursu.

 

WYRÓŻNIENIA

 

W każdej kategorii zespoły, które zajmą miejsca 6-10 w klasyfikacji Grand Prix zostaną wyróżnione . Nagrodę za wyróżnienie otrzyma opiekun zespołu oraz jego członkowie. Lista wyróżnionych zespołów zostanie opublikowana na stronie projektu w zakładce WYNIKI po zakończeniu konkursu.

 

Wyróżnienia i dyplomy za wyróżnienia zostaną przekazane po zakończeniu konkursu, tj. we wrześniu 2018 roku. O sposobie przekazania nagród wyróżnione zespoły zostaną poinformowane po zakończeniu konkursu.

 
   
 

W SKRÓCIE:

 

PULA NA NAGRODY WYNOSI OKOŁO 30 TYS. ZŁ.


KAŻDA KATEGORIA JEST NAGRADZANA ODDZIELNIE.


NAGRODY OTRZYMA 5 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW W KAŻDYM ETAPIE.


DODATKOWO NAGRODZONYCH ZOSTANIE 5 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW  W KLASYFIKACJI GRAND PRIX, A KOLEJNE 5 ZOSTANIE WYRÓŻNIONYCH.

 

 

 

Partnerzy

 |