Czy mogę wziąć udział tylko w jednym etapie?Jak zgłosić zespół do projektu?Do kiedy trwa rejestracja?

Rejestracja do etapu jesiennego trwa do 4 października 2017 roku. Zespoły zgłoszone w tym terminie nie muszą się ponownie rejestrować do kolejnych etapów.

Rejestracja do etapu zimowego (dla zespołów niezarejestrowanych do etapu jesiennego) trwa do 20 grudnia 2017 roku. Natomiast rejestracja do etapu wiosennego (dla zespołów niezarejestrowanych do etapu jesiennego lub zimowego) trwa do 21 marca 2018 roku.